S okamžitým nástupom prijímame na trvalý PP plný úväzok - mužov, ženy, páry do AUTOMOTIVE VÝROBY v NITRE - montáž, karosérovňa. Mzda 1100€brutto a stravné až 5,30€! (doprava, ubytovanie, stravné, týždenné zálohy)

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitra
Priemyselný park, Dolné Hony, Nitra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- práca na výrobnej linke, podľa vysokých štandardov kvality a určených procesov.
- budete podľa skúseností, šikovnosti a Vášho potenciálu zaradený na úsek - montáž, karosáreň, prípadne kontrola kvality.

Požiadavky na uchádzača:
- Schopnosť vykonávať úlohy podľa inštrukcií
- Zameranie na kvalitu odvedenej práce
- Ochota pracovať na zmeny - počas 5 dňového zmenového režimu od pondelka
do piatka (možnosť práce nadčas v závislosti od potrieb spoločnosti).

- prax v automobilovom priemysle nie je podmienka /zaškolia Vás

Jaguar Land Rover je najväčším automobilovým výrobcom vo Veľkej Británii, prináša technické inovácie a používa najmodernejšie technológie na výrobu jedných z najžiadanejších luxusných vozidiel na svete značiek Jaguar a Land Rover.

Priama registrácia a doplnenie informácií k termínom a obsadzovanej prac. pozícii:

Mgr. M. Valentíny, PhD.
+421908961969
Bezplatne - 0800500502

Ponúkaný plat

905 - 1173 EUR

Upresnenie platových podmienok

Mzda:
trieda 1 - 905€ pracovník bez skúseností v automotive - práca v automobilovom priemysle
trieda 2 - 935€ E pracovník so skúsenosťami v automotive - práca v automobilovom priemysle

+ mesačný bonus 0-15 % na základe 3 kritérií /dochádzka - 10%, kvalita 2,5%, objem výroby 2,5%/

+ príplatky nadčas, víkend podľa Zákonníka práce

Priemerná brutto mzda sa pohybuje: 1136€ - 1173€

Benefity a ďalšie výhody

- pracovná zmluva (plný úväzok)
- zaujímavá práca v stabilnej, medzinárodnej spoločnosti
- stravné v podobe stravovacej karty - stravné v hodnote 5,30€
- možnosť záloh - každý týždeň
- zmluvná doprava ZDARMA
- ubytovanie - v 1. mesiac ZDARMA
- intenzívne zaškolenie k pracovnej pozícii
- bezplatné právne poradenstvo
- bezúročné mikropôžičky
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátora

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie