PRACOVNÍK LOGISTIKY/ SKLADNÍK - NITRA /výroba LCD TV/ (práca vhodnejšia pre mužov) + doprava, ubytovanie, stravné, zálohy. Nástup HNEĎ!

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitra
Priemyselný park 5, Nitra

Pozícia / odvetvie

Skladník

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

OPERÁTOR SKLADU (vnútorný sklad) /muži/

• zameriava sa na zásobovanie výrobných liniek súčiastkami a materiálom

Požiadavky na uchádzača:
- prax v sklade - výhodou
- priraďovanie kódov v rámci skladu, hľadanie sortimentu, súčiastok, dielov pre výrobu
- schopnosť vykonávať úlohy podľa inštrukcií
- zameranie na kvalitu odvedenej práce
- dobrý zdravotný stav

DOPRAVA:
Linka ZM 1: Zlaté Moravce - Neverice - Žirany - Nitra
Linka NR 1: Dechtice - J. Bohunice - Madunice - Leopoldov - Nitra
Linka NR 2: Trnava - Modranka - Nitra
Linka NR 3: Trakovice - Bučany - Vlčkovce - Lehota - Nitra
Linka NR 6: Trstice - Šaľa - Močenok - Cabaj-Čápor - Nitra
Linka NR 3 F: Trnava (Družba) - Nitra
Linka NR 2 flexi: Trnava - Sereď - Nitra

Ponúkaný plat

900 - 1000 EUR

Upresnenie platových podmienok

Mzda:

IBN sklad 8hod-mzda 4,76610 +110€ dochádzkový bonus, 55€ výkonnostný + príplatky. Priemerná brutto mzda - 916€

INB sklad 12hod - mzda 4,92490 € +110 € dochádzkový, 55€ výkonnostný + príplatky. Priemerná brutto mzda - 968€

Benefity a ďalšie výhody

- pracovná zmluva (plný úväzok)
- stravné lístky
- možnosť záloh každý odpracovaný týždeň
- zmluvná doprava z okolia
- ubytovanie 1,20€ / noc
- doprava z ubytovne do práce a naspäť – zabezpečená miestnymi MHD spojmi /mesačník 20€/
- intenzívne zaškolenie k pracovnej pozícii
- bezplatné právne poradenstvo
- bezúročné mikropôžičky
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátora

Priama registrácia a doplnenie informácií k pozícii a termínom:

Mgr. M. Valentíny, PhD.
0908961969
0800500502 - Bezplatná linka

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno