Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

HĽADÁME PRACOVNÍKOV NA KVALITU v Trnave! Mzda až 1155€!!!!!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme šikovných kontrolórov kvality do Trnavy! Náplň práce:-práca je vhodná pre mužov-kontrolór kvality vykonáva komplexnú kontrolu vozidla  (vnútorného, vonkajšieho vybavenia a vozidlovej dokumentácie)-zabezpečuje aj obsluhu montážnych liniek-dohliada na kvalitu vyrobených komponentov, odstraňuje menšie chyby

Upresnenie platových podmienok

850€ + nočný príplatok (60€ až 120€) + individuálna výkonnostná prémia ( až do výšky 185€) = 1155€

Benefity a ďalšie výhody

-individuálna prémia až do výšky 185€-príjemné ubytovanie v bytoch (80€/mesiac)-13. plat -pravidelné zálohy-jedáleň (obed od 1,09€)-možnosť kariérneho rastu-doprava zabezpečená z okolitých smerov-príplatky za nadčasy- náborový príspevok za odporučenie nového zamestnanca

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite nám prosím svoj životopis, alebo nás kontaktujte na tel.č.: 0948079864

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

-vodičský preukaz skupiny B-práca - vhodná pre mužov-skúsenosť s prácou na kontrole kvality-skúsenosť s prácou v automobilovom priemysle -chota pracovať v trojzmennom režime -samostatnosť-zodpovednosť-záujem o trvalé zamestnanie-dobrý zdravotný stav

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie