Controller/ka pre Online Shop / Digital

05.12.2021 LIDL Slovenská republika v. o. s. - Kariérne možnosti na centrále

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Ružinovská 1E, 821 02 Bratislava
Bratislava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
• Hlavnou úlohou je zabezpečenie procesu interného finančného controllingu a denného, týždenného, mesačného reportingu výsledkov pre vedenie spoločnosti.
• Budeš sa podieľať na zostavovaní operatívnych a strategických plánov a prognóz rozvoja spoločnosti.
• Budeš monitorovať a analyzovať dosiahnuté výsledky v porovnaní s rozpočtom.
• Tvojou zodpovednosťou bude aj vypracovanie ad hoc analýz, navrhovanie opatrení a prípadné upozornenie na možné riziká v budúcnosti.
• Na pravidelnej báze zanalyzuješ kľúčové ukazovatele, identifikuješ odchýlky a dôvody ich vzniku.
• Aktívne budeš komunikovať s odbornými úsekmi a materskou spoločnosťou pri spracovávaní firemných ukazovateľov.
• V neposlednom rade sa budeš podieľať na zdokonaľovaní súčasných reportingových nástrojov pre Controlling a zabezpečíš prípravu a realizáciu pridelených národných či medzinárodných projektov.
Ponúkaný plat (základná mzda):
2000 EUR
Upresnenie platových podmienok:
Nástupná mesačná mzda pri úväzku 40 hod./týž.: 2.000€
Benefity a ďalšie výhody:
• Istotu stabilnej práce a k nej patriacu zaujímavú mzdu,
• rovnakú mzdu pre mužov a ženy,
• pracovný pomer na dobu neurčitú,
• mobilný telefón aj na súkromné účely,
• možnosť práce z domu,
• dlhodobé vzdelávanie a možnosť kariérneho rastu,
• Lidl benefitný portál v ročnej hodnote max. 250€, z ktorého si ty vyberieš benefity z jednotlivých kategórií:
- ZDRAVIE - napr. Multisport karta, vitamínový balíček, darčekový poukaz do lekárne,
- RODINA - napr. darček pre čerstvých rodičov,
- KULTÚRA - napr. lístky do kina, darčekové poukážky na kultúrne podujatia podľa výberu,
- VÝHODNÝ NÁKUP – poukaz do kníhkupectva, Lidlshopu či zľavového portálu,
- Lidl MERCH jedinečná kolekcia oblečenia a doplnkov pre našich zamestnancov pripravená v spolupráci so známymi slovenskými firmami.
• príspevok na stravovanie v hodnote 4€/deň,
• bezplatný asistenčný portál ak potrebuješ psychologickú, právnu či finančnú pomoc,
• penzijné pripoistenie po 1 odpracovanom roku vo výške 200 eur/rok,
• možnosť absolvovať sabbatical po 5 rokoch v našej spoločnosti,
• vitamínový balíček a darček k narodeninám či k Vianociam,
• odmenu za odporučenie kandidáta,
• zľavy u našich partnerov.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
13.12.2021
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)
Iné znalosti:
Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word
• Máš vysokoškolské vzdelanie II. stupňa so zameraním na účtovníctvo, financie či controlling.
• Máš minimálne 3 roky pracovných skúsenosti v oblasti finančného controllingu.
• Aktívne ovládaš nemecký alebo anglický jazyk.
• MS Office máš v malíčku.
• Dokážeš myslieť analyticky a uvažovať v ekonomických súvislostiach.
• K riešeniu úloh pristupuješ systematicky.
• Pracuješ precízne, spoľahlivo a zodpovedne.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť LIDL vstúpila na slovenský trh v septembri 2004, keď otvorila prvých 14 predajní. Vďaka dynamickej expanzii sa ich počet do konca roka zvýšil
na 39. Dnes tvorí jej obchodnú sieť po celom Slovensku 153 predajní, ktoré zásobujú 3 logistické centrá v Nemšovej, Prešove a Seredi.
Oblasť pôsobenia:
Maloobchod v nešpecializovaných predajniach najmä s potravinami, nápojmi a tabakom
Adresa:
LIDL Slovenská republika v. o. s.
Ružinovská 1E
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Kariérne možnosti na centrále
Ružinovská 1E, Bratislava, 821 02, Slovenská republika