Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Ružinovská 1E, 821 02 Bratislava
Bratislava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
• Zabezpečuješ proces interného finančného controllingu a reportingu výsledkov pre vedenie spoločnosti.
• Spolupracuješ na príprave a koordinácii rozpočtov a prognóz rozvoja spoločnosti.
• Monitoruješ a analyzuješ dosiahnuté výsledky v porovnaní s rozpočtom.
• Zodpovedáš za vypracovávanie ad-hoc analýz, navrhuješ opatrenia vo vzťahu k efektívnosti a upozorňuješ na možné riziká v budúcnosti.
• Na pravidelnej báze analyzuješ kľúčové ukazovatele, identifikuješ odchýlky a dôvody ich vzniku.
• Pripravuješ denný, týždenný a mesačný reporting pre vedenie spoločnosti.
• Komunikuješ a aktívne spolupracuješ s odbornými úsekmi pri spracovávaní firemných ukazovateľov.
• Budeš spolupracovať na ďalšom vývoji využívaných nástrojov a modulov pre Controlling.
• Zabezpečíš prípravu a realizáciu pridelených lokálnych ako aj medzinárodných projektov.
Ponúkaný plat (základná mzda):
2000 EUR
Upresnenie platových podmienok:
Nástupná mzda: 2.000 €
Benefity a ďalšie výhody:
• Istotu stabilnej práce a adekvátne ohodnotenie,
• Pracovný pomer na dobu neurčitú,
• Služobný telefón aj na súkromné účely,
• Možnosť práce z domu,
• Plný úväzok 40 hod./týždenne,
• Postupné zaškolenie, ktoré zabezpečí, že svoju prácu zvládneš na jednotku,
• Dlhodobé vzdelávanie a možnosť kariérneho rastu,
• Rozmanitú prácu v príjemnom a dynamickom kolektíve,
• Široký systém benefitov, z ktorého si ty vyberieš tie, ktoré budú pre teba tou správnou voľbou.

Nevyhnutnou súčasťou tvojej žiadosti o zamestnanie je pripojenie životopisu.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti:
Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)
Iné znalosti:
Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word
• Máš vysokoškolské vzdelanie II. stupňa so zameraním na účtovníctvo, financie či controlling.
• Máš min. 3 roky pracovných skúsenosti v oblasti finančného controllingu.
• Aktívne ovládaš nemecký jazyk.
• MS Office máš v malíčku.
• Dokážeš myslieť analyticky a uvažovať v ekonomických súvislostiach.
• K riešeniu úloh pristupuješ systematicky.
• Si precízny/a, spoľahlivý/á a zodpovedný/á.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť LIDL vstúpila na slovenský trh v septembri 2004, keď otvorila prvých 14 predajní. Vďaka dynamickej expanzii sa ich počet do konca roka zvýšil
na 39. Dnes tvorí jej obchodnú sieť po celom Slovensku 150 predajní, ktoré zásobujú 3 logistické centrá v Nemšovej, Prešove a Seredi.
Oblasť pôsobenia:
Maloobchod v nešpecializovaných predajniach najmä s potravinami, nápojmi a tabakom
Adresa:
LIDL Slovenská republika v. o. s.
Ružinovská 1E
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Kariérne možnosti na centrále
Ružinovská 1E, Bratislava, 821 02, Slovenská republika