Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Zamestnaj sa v Trnave so mzdou až 1155 € + ubytovanie aj doprava do zamestnania zabezpečené.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- obsluha montážnych liniek
- práca v takte
- montáž a skladanie mechanických aj elektrických častí automobilov
- nitovanie, skrutkovanie, lepenie a. i.
- práca na lakovni / zvarovni
- vykonávanie výrobných operácií na svojom pracovnom úseku

Upresnenie platových podmienok

850€ + nočný príplatok (60€ až 120€) + individuálna výkonnostná prémia (až do 185€) = 1 155€

Benefity a ďalšie výhody

- individuálna prémia až do výšky 185 €
- príplatok za nočnú + podľa zákonníka práce
- 13. plat
- možnosť čerpania týždenných záloh
- strava v závodnej jedálni
- doprava zo smeru -Senica, Hlohovec, Brestovany, Šaľa, Galanta, Sereď, Nové Zámky zabezpečená
- ubytovanie zabezpečené

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade ďalších otázok nás neváhajte konaktovať 421917131685

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- skúsenosť s prácou vo výrobe
- výhodou
- spoľahlivosť
- flexibilita
- pracovitosť
- usilovnosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie