Operátor výroby v mäsopriemysle v Topoľčanoch, ubytovanie zdarma, stačí zdravotný preukaz!!!

26.03.2021 Manuvia a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Topoľčany
Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj
Pozícia / odvetvie: Mäsiar
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,80 EUR/hod.
Mzda 3,80€/ hod. btt
0,72€ / hod btt - príplatok
Dochádzkový bonus 36€ štvrťročne
Výkonnostný bonus 20% z btt mzdy
Priemerná mzda 900€ / mesačne
zdravotný preukaz nutný
antigénový test negatívny max 7 dňový
Termín nástupu do práce: od 31.3.2021 do 29.4.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

S pracovanie mäsa a kostí, práca spočívajúca v manipulácii s mäsom a jeho ďalšou úpravou, ukladaním do obalového materiálu a ďalšie činnosti týkajúce sa manipulácie s mäsom.
Pracovať budete na výrobnej linke podľa určených predpisov, pracovných postupov, pokynov a inštrukcií.
8hod/ 2 zmenná prevádzka

Benefity a ďalšie výhody:

Ubytovanie zdarma
stravovanie v závodnej jedálni
Zľava na výrobky

Ak ťa ponuka zaujala a máš zdravotný preukaz v potravinárstve volaj 0911828207 alebo pošli životopis na email: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

Ochota a chuť pracovať
zodpovednosť
flexibilita
Zdravotný preukaz v potravinárstve