Vaša práca
je naším poslaním.

Pracuj ako vodič VZV v Nitre

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme pracovníka do skladu zabezpečujúceho logistické operácie pre automobilový priemysel.
Príjemná tímová práca na 2 zmeny ranná od 6:00 hod do 14:00 hod a poobedná od 14:00 hod do 22:00 hod

• Fyzické vykladanie materiálu prostredníctvom žeriavov alebo VZV
• Skladovanie výrobkov v súlade s internými predpismi
• Vystavovanie dokladov a vedie príslušnú evidenciu
• Aktualizuje dáta v internom informačnom systéme v oblasti             expedície a skladovania.
• Ostatné činnosti vyplývajúce z pozície.
• Inventúra v sklade

Ponúkaný plat

977 EUR

Upresnenie platových podmienok

827€ + 15% mesačná odmena + bonus za BOZP + príspevok na cestovné + príplatky

Benefity a ďalšie výhody

• Práca v rodinnej firme v Nitre
• Príležitosti pre kariérny rozvoj - v rámci pracovnej pozície a špecializácie, profesné tréningy
• Zaujímavé finančné ohodnotenie
• Mesačný výkonnostný a dochádzkový bonus až 15%
• Príspevok na dopravu
• Pomoc s exekúciami
• Možnosť čerpania záloh
• Zabezpečenie viazačského a žeriavnického kurzu

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite nám prosím svoj životopis na email: email alebo nás kontaktujte na tel.
č.:+421948795640

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

• prax na VZV (platný VZV preukaz)• znalosť PC• flexibilita• manuálna zručnosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie