SKLADNÍK

20.04.2021 D.M.P. STEEL s.r.o.
Miesto práce: Račianska 69, Bratislava
Bratislavský kraj; Bratislava
Pozícia / odvetvie: Predavač, Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 740 - 970 EUR
Základný plat po zapracovaní cca 750€ netto.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Prijímanie tovarových zásob do skladu
- Umiestňovanie prijatých zásob do regálov
- Príprava a vyskladňovanie tovaru na základe objednávok
- Balenie tovaru a jeho príprava na expedíciu
- Vydávanie tovaru zákazníkom, nakládka a vykládka tovaru
- Kontrola pripraveného tovaru a dokladov pri ich výdaji
- Vykonávanie priebežnej inventarizácie skladových zásob
- Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku
- Zástup predavačov na predajni
- Rozvozy a dovozy tovaru

Benefity a ďalšie výhody:

- Základný plat + odmeny (mesačné, za odpracované roky)
- 13. a 14. plat (vyplácané v závislosti od dosiahnutých obchodných výsledkov spoločnosti)
- Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom.
- Príspevky zamestnávateľa na poistenia.
- Stabilná práca na hlavný pracovný pomer.
- Pracovná doba: Pon - Pia od 7:30 do 16:00 ( víkendy a sviatky sú voľné ).

Prosíme uchádzačov o zaslanie životopisu na e-mail job @ dmpsteel.sk .
Odpovedať budeme vybraným uchádzačom, ktorí spĺňajú kritériá a budú vybraný na osobný pohovor.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Slovenský jazyk
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Zodpovednosť, pracovitosť a svedomitosť.
Práca s vysokozdvižným vozíkom výhodou.
Znalosť produktov spoločnosti veľkou výhodou.
NEFAJČIAR !

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Veľko a maloobchod so spojovacím a kotviacim materiálom. Spoločnosť vznikla v roku 1998 a postupne sa zaradila medzi najväčších predajcov v SR. Výber renomovaných zahraničných dodávateľov, priame a rýchle dodávky tovaru, neustále rozširovanie sortimentu podľa požiadaviek zákazníkov a kvalitný servis zaručujú vysokú kvalitu a cenovú dostupnosť nami dodávaných výrobkov a zároveň z nás robia spoľahlivého obchodného partnera.

Oblasť pôsobenia:

Veľkoobchod so železiarskym a inštalatérskym tovarom a vykurovacími zariadeniami a potrebami

Adresa:

D.M.P. STEEL s.r.o.
Račianska 69
Bratislava
Slovenská republika
www.dmpsteel.sk

Kontaktné údaje:

Mičová Veronika
Račianska 69, Bratislava, 831 02, Slovenská republika
Tel: 02 4446 1161