Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Pracujte v automobilovom priemysle s platom až 950€! So zabezpečeným ubytovaním ZADARMA a DOPRAVOU!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce pre VÝROBNÉHO PRACOVNÍKA:
• Montáž automobilových svetlometov z jednotlivých dielov
• Obsluha výrobných zariadení a montážnych liniek
• Vizuálna kontrola a balenie hotových výrobkov
• Práca na 3/4 zmeny
• Práca v stoji

Náplň práce pre SKLADNÍKA:
• Príjem materiálu, výdaj materiálu do výroby, expedícia hotových výrobkov, zodpovednosť za efektívne a hospodárne používanie prostriedkov spoločnosti
• Fyzické preberanie materiálu na príjme
• Zaskladňovanie materiálu a príjem do skladového systému
• Inventúry skladových zásob
• Príprava materiálu do výroby a zásobovanie výroby a predvýroby
• Obsluha VZV a manipulačnej techniky

Ponúkaný plat

850 EUR

Upresnenie platových podmienok

základná mzda od 700€ + Variabilná zložka mzdy 13% + príplatok za nočnú zmenu a víkend

Benefity a ďalšie výhody

• Príjemné pracovné prostredie
• Príplatok za nočnú zmenu, za sobotu a za nedeľu podľa zákonníka práce
• 13. plat každý rok a 14.plat (vernostný bonus) po odpracovaní 5 rokov
• 13% variabilná odmena
• Príspevok na dopravu alebo využitie našej autobusovej dopravy z 9 smerov
• Poskytovanie ubytovania
• Stravovanie priamo v podnikovej jedálni, kde máme na výber menu zo 4 jedál za sumu 0,69 EUR a tiež aj bezlepkové jedlo
• Možnosť zálohy už po odpracovaní jedného týždňa
• Nové ubytovanie úplne zadarmo

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite nám prosím svoj životopis na email: email alebo nás kontaktujte na tel. č.: +421948 941 805.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

• prax na VZV (platný VZV preukaz)
• znalosť PC
• flexibilita
• manuálna zručnosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie