Asistent/ka predaja pre predajňu Digitall - PÚCHOV, J&M - Group, s.r.o.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    800 - 900 EUR
    800 - 900 EUR/mesiac
    739€ +Pravidelná variabilná zložka mzdy bez limitu + príplatky za soboty 50% a nedele 100% + bonusy za vzdelávanie až do výšky 100€ + 25% za nadčasovú prácu
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Aktívny predaj produktov a služieb - mobilné telefóny, GPS, tablety, príslušenstvo a iné..
Výdaj prípadne príjem objednávok z našej web stránky + aktualizovanie tovaru na web stránke
Poradenstvo a komplexná starostlivosť o zákazníka
Predaj a poradenstvo produktov operátora 4ka
SERVIS a REKLAMÁCIE - prijímanie, vydanie
Spracovanie inventúry
Zodpovednosť za vedenie prevádzky - udržiavanie poriadku, vystavovanie tovaru, objednávanie tovaru, návrhy a podnety
Samostatné vedenie evidencie a objednávok
Prevádzky sú situované v obchodných centrách Tesco a Kaufland
Pracovná doba 8.00 - 9:00 - 20:00 krátky/dlhý týždeň

Benefity a ďalšie výhody:

Minimálna garantovaná výška základnej mzdy 739 brutto/mesačne
+ príplatky za víkendovú prácu, 50 % za sobotu a 100 % za nedeľu
+ 25% príplatky za prácu nadčas
+ bonusy za predaj ( bez hornej hranice )
+ bonusy za vzdelávanie (až 100 €)
Priemerna mesačna mzda 750 € brutto
- stravné lístky v hodnote 3,83 € /odpracovaný deň vo forme stravovacej karty
- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- Možnosť nákupu za zamestnanecké zľavy
- Motivujúci systém odmeňovania.
- Motivačné súťaže a atraktívne vecné a finančné ceny
- možnosť kariérneho rastu zamestnanca
- Práca v stabilnej spoločnosti, ktorá prevádzkuje 40+ maloobchodných prevádzok a internetové obchody
- Práca v mladom, dynamickom kolektíve
- Vstupné a nadväzujúce školenia, neustále vzdelávanie sa v odbore
- Vnútorný vzdelávací program Digitall Academy
-prídete do styku s najmodernejšou technikou

Informácie pre uchádzača:

-svoje životopisy zasielajte na emailovu adresu: email
- do sprievodného textu v maily napíšte či už máte prax ako predajca a prosíme aj dátum možného nástupu
- životopisy posielajte s priloženou fotografiou

Všeobecne požadované znalosti:

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- prax v predaji telekomunikačných služieb vítaná
- prehľad na telekomunikačnom trhu
- orientácia na zákazníka a výsledok
- príjemné profesionálne vystupovanie
- výborné prezentačné, komunikačné a organizačné zručnosti
- samostatnosť, zodpovednosť
- schopnosť zvládať záťažové, stresové situácie
- schopnosť rýchlo sa učiť
- príjemný vzhľad a vystupovanie
- zvládanie stresu
- pro-aktívny prístup k zadaným úlohám
- vysoké pracovné nasadenie

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vodičský preukaz:
    B

Iné znalosti:

Internet (e-mail, www), Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word