Vykosťovanie a balenie mäsa! Máš zdravotný preukaz? Ozvi sa nám!

24.03.2021 Manuvia a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Topoľčany
Nitriansky kraj; Bánovce nad Bebravou, Partizánske, Topoľčany
Pozícia / odvetvie: Operátor výroby
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,80 EUR/hod.
+ bonusy a príplatky, možnosť zarobiť si 900€ brutto
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• spracovanie mäsa a kostí, práca spočívajúca v manipulácii s mäsom a jeho ďalšou úpravou, ukladaním do obalového materiálu a ďalšie činnosti týkajúce sa manipulácie s mäsom
• pracovník na tejto pracovnej pozícii vykonáva prácu na výrobnej linke podľa určených predpisov, pracovných postupov, pokynov a inštrukcií
• práca na dve smeny

Benefity a ďalšie výhody:

-ubytovanie ZDARMA
-stravovanie v jedálni za 0,50€
-výkonnostný bonus vo výške 20% z hrubej mzdy
-hrubý príjem až 900€
-možnosť práce nadčas
-zľavy na produkty

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

-minimálne úplné stredné odborné s maturitou v potravinárskom odbore (výhodou), alebo úplné stredné odborné s maturitou, základné s osvedčením na vykonávanie epidemiologicky závažnej činnosti
-manuálna zručnosť
-potravinársky preukaz podmienkou