Vaša práca
je naším poslaním.

Stále hľadáme vodičov do NITRY na VZV avšak už aj bez kurzu !!! Kariérny rast a zaujímavá mzda ! Ubytovanie a doprava zabezpečené !

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- práca s VZV
- vyskladňovanie podľa objednávky
- čítanie zákazníckych objednávok, pracovných objednávok, dopravných objednávok alebo dokumentov
- preprava materiálu zo skladu k výrobným linkám,
- zásobovanie výrobnej linky komponentmi,
- vykládky a nakládky kamiónov
- spolupráca na inventúrach
- práca na 2 zmeny, v budúcnosti na 3 zmeny alebo 4 dňový pracovný týždeň

Upresnenie platových podmienok

870 € + 5 až 15 % bonus za mesiac + zákonne príplatky + stravne lístky 4€

Benefity a ďalšie výhody

- možnosť čerpania záloh
- doprava ZADARMO
- zabezpečene ubytovanie

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, kontaktujte ma na tel. č. 0948328714 alebo zašlite mi Váš životopis na email Ďakujem V prípade, že táto ponuka nespĺňa Vaše predstavy, máme pre Vás množstvo ďalších, o ktorých Vám viem podať bližšie informacie na telefónnom čisle uvedenom vyššie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

ukončené stredoškolské vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie