Servisný mechanik - bicykle / lyže, 1.000€ - 1.100€

13.05.2021 Endorphin Republic s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bory Mall - obchodné centrum
Lamač 6780
Bratislava, 841 03
Slovenská republika

Bratislava
Pozícia / odvetvie: Odborný predajca
Ponúkaný plat (základná mzda): 1100 - 1200 EUR
Bonusový program založený na dosahovanie obchodných cieľov predajne.
Termín nástupu do práce: od 25.6.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín ukončenia výberového konania: 25.6.2021
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pridajte sa do supER tímu Endorphin Republic!

Otvárame novú pobočku v Bratislave a hľadáme športových nadšencov, ktorí chcú premeniť svoju vášeň na zamestnanie. Ak máte skúsenosti zo servisu a milujete cyklistiku či lyžovanie, máme pre Vás prácu snov.

Predpokladaný nástup k 19. 7. 2021

Očakávame od vás:

• skúsenosti z oboru, ideálne so servisom bicyklov i lyží
• tímového ducha
• empatiu a orientáciu na zákazníka
• kladný vzťah k športu (bicykel, lyže, beh)

Na oplátku ponúkame:

• príjemné prostredie moderného servisu a predajne
• odborné vzdelávanie
• účasť na testoch nových modelov bicyklov vo Švajčiarsku
• benefity vo forme zamestnaneckých zľav na bicykle, diely, oblečenie atď.

V prvom kole budeme vyhodnocovať zaslanej životopisy. Následne prebehne s vybranými záujemcami on-line pohovor. Finálny osobný pohovor potom prebehne v Bratislave začiatkom mája.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Pokladňa, Skladové hospodárstvo