Zástupca vedúceho predajne prémiový šport, 1.200€ - 1.300€

22.09.2021 Endorphin Republic s.r.o.
Miesto práce: Bory Mall - obchodné centrum
Lamač 6780
Bratislava, 841 03
Slovenská republika

Bratislava
Pozícia / odvetvie: Manažér prevádzky / pobočky, Obchodník, predajca, Odborný predajca, Prevádzkový manažér, Vedúci prevádzky, vedúci predajne, Zástupca vedúceho predajne/prevádzky
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 - 1300 EUR
Bonusový program založený na dosahovanie obchodných cieľov predajne.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pridajte sa do supER tímu Endorphin Republic!

Otvárame novú pobočku v Bratislave a hľadáme športového nadšenca, ktorý by sa chytil kormidla a pomáhal velet jej posádke. Ak sa orientujete v športovom vybavení, máte skúsenosti s vedením tímu a chuť do novej výzvy, máme pre Vás prácu snov. Spojte svoju vášeň so zamestnaním.

Nástup dle dohody, čím dříve tím lépe :)

Očakávame od vás:

• preukázateľné skúsenosti na obdobnej pozícii
• pozitívnu osobnosť a schopnosť motivácie
• empatiu a chuť prinášať zákazníkom radosť
• príjemné vystupovanie a upravený vzhľad
• kladný vzťah k športu (lyže, bicykel, beh)

Na oplátku ponúkame:

• zázemie stabilnej spoločnosti, ktorá si váži svojich zamestnancov
• finančné bonusy na základe výsledkov
• skvelú partu športových nadšencov
• moderné prostredie prémiovej predajne so športovým tovarom
• výrazné zľavy na tovar ER až do výšky 40%
• každý rok nový bicykel / lyže za bezkonkurenčné podmienky

V prvom kole budeme vyhodnocovať zaslanej životopisy. Následne prebehne s vybranými záujemcami on-line pohovor. Finálny osobný pohovor potom prebehne v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Sme územie, krajina zasľúbená, teritórium a základňa pre všetkých, ktorí dávajú športu aj životu maximum a vždy sú pripravení posunúť svoje hranice. Tam, kde sršia endorfíny zmiešané s potom, tam kde vznikajú tie najsilnejšie zážitky a pocity slobody a šťastia, tam sme my.

V Endorphin Republic robíme všetko pre to, aby ste si svoje ďalšie dobrodružstvo na bicykli, pri behu, zdolávaní horských vrcholov alebo zjazde čerstvým prašanom užili naplno. Na našich kamenných predajniach a na e-shope máme nachystané špičkové vybavenie, ktoré vám umožní posunúť sa ďalej.

Adresa:

Endorphin Republic s.r.o.
Švejcarovo náměstí 2694/5
Praha
Česká republika
www.endorphinrepublic.sk/

Kontaktné údaje:

Endorphin Republic / Jiří Jetmar
Švejcarovo náměstí 2694/5, Praha, 15500, Česká republika
Tel: +420775863879