Vaša práca
je naším poslaním.

Poď pracovať k nám do NITRY ako výrobný pracovník s možnosťou nástupu ihneď !!! Plat až 1040€ možnosť ubytovania a záloh!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

° obsluha automatizovaných bodovacích zariadení
° obsluha zváracích poloautomatov a automatov
° lisovanie a zoraďovanie na lisoch
° obsluha CNC frézy
° vystužovanie, vŕtanie otvorov

Upresnenie platových podmienok

3,99 € / hod + 135 € Bonus + zákonné príplatky+ stravné lístky a odmeny

Benefity a ďalšie výhody

° práca v stabilnej spoločnosti
° základná mzda 3,99 € / hod.
° motivačná odmena až 135 € ° vyplácaná za prácu v noci
° rizikový príspevok 0,66 € / hod (v závislosti od pracovného miesta)
° stravné lístky
° výhoda čerpania ZÁLOH
° zabezpečené ubytovanie !

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, kontaktujte ma na tel. č. 0948328714 alebo zašlite mi Váš životopis na email Ďakujem V prípade, že táto ponuka nespĺňa Vaše predstavy, máme pre Vás množstvo ďalších, o ktorých Vám viem podať bližšie informácie na telefónnom čísle uvedenom vyššie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

° skúsenosť s prácou v strojárskom priemysle
° vzdelanie v odbore strojárstvo zvyšuje
° spoľahlivosť
° flexibilita
° manuálna zručnosť
° dobré pracovné návyky
° výborný zdravotný stav

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie