Riaditeľ Slobodnej školy

10.04.2021 Súkromná základná škola, Jarmočná 96, Ždaňa
Miesto práce: Slovensko
Košický kraj
okres Košice - okolie
Ždaňa
Ždaňa Ždaňa
04411
Slovensko, Košický kraj, okres Košice, Košice-Ťahanovce, Ťahanovská 74, 04013
Slovensko, Košický kraj, okres Košice

Košice
Pozícia / odvetvie: Vzdelávanie a školstvo, Vrcholový manažment; Výkonný riaditeľ
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 9. 2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Benefity a ďalšie výhody:

ZAMESTNANECKÉ VÝHODY: osobné ohodnotenie nad rámec zákona, možný čiastočný úväzok, flexikonto (konto pracovného času), práca z domu, príspevok na stravu, služobné auto, notebook a telefón na súkromné účely, pravidelné a systematické vzdelávanie a kurzy, preplácanie nevyužitej dovolenky a nadčasov. Slobodný, demokratický a rešpektujúci prístup nielen k deťom, ale aj k dospelým.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1000 € za mesiac

Dátum nástupu:
1. 9. 2021

Dátum pridania ponuky:
22. 3. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
23. 3. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Výchova, vzdelávanie a šport

Informácie o sprostredkovaní:

Termín výberového konania:31. 5. 2021

Náplň (druh) práce
NÁPLŇ PRÁCE:
- administratívna agenda súvisiaca s prácou riaditeľa
-objavovať s deťmi okolitý svet, podporovať sebariadené vzdelávanie, samostatnosť a zodpovednosť
-byť pre deti prítomný a aktívny člen komunity, rešpektujúci, nenásilný a nestranný
-klásť (si) otázky, hľadať odpovede, vzdelávať sa v oblasti slobodného vzdelávania

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 16:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 5 rokov

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • kultivovaný písomný prejav
  • motivovanie ľudí
  • vedenie ľudí
  • tímová práca
  • rozhodovanie
  • samostatnosť

Cudzie jazyky:
  • slovenský - vysoká: C1 a C2
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
  • nemecký - elementárna: A1 a A2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • Internet - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

OČAKÁVANÉ OSOBITÉ PREDPOKLADY A ZRUČNOSTI:
-odolnosť voči zmenám legislatívy i náročnosti a stereotypnosti byrokracie
-schopnosť viesť ľudí, efektívne, priamo a jasne komunikovať, mediácia konfliktov
-rešpektujúci prístup k ľuďom (a deti sú tiež ľudia), kritické myslenie a dobrodružnosť
-vnútorná motivácia poznávať (sa), učiť (sa) a neustále na sebe pracovať
-dlhodobý záujem o slobodné vzdelávanie, rešpektujúcu komunikáciu, inklúziu apod.
-kreativita, samostatnosť, flexibilita, reziliencia, zvládanie nepohody a krízových situácií
-vnútorná motivácia rozvíjať a vzdelávať sa v rôznych oblastiach (nenásilná komunikácia, riešenie konfliktov, zvládanie krízových situácií, inklúzia, komunitné vzdelávanie...)
- bezúhonnosť v zmysle § 9 zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov,
- zdravotná spôsobilosť (telesná spôsobilosť a duševná spôsobilosť) v zmysle § 10 zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov
- zodpovedný prístup, príjemné vystupovanie, organizačné schopnosti

VÝHODOU JE:
-vzdelanie v oblasti osobnostného rastu, rešpektujúcej komunikácie, sebapoznávania a EQ
-angličtina, nemčina, posunkový či iný jazyk na komunikačnej úrovni
-predchádzajúce skúsenosti v obdobnej pracovnej pozícii
-predchádzajúce skúsenosti s prácou s deťmi / starostlivosťou o ne, dobrovoľníctvo
-predchádzajúce skúsenosti so slobodným (demokratickým/samoriadeným) vzdelávaním, zvedavosť
-špecifická zručnosť alebo záľuba vhodná na neformálne vzdelávanie detí
-vodičský preukaz

Osobnostné predpoklady
  • asertivita
  • empatia
  • cieľavedomosť
  • spoľahlivosť
  • sebaovládanie
  • trpezlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Súkromná základná škola, Jarmočná 96, Ždaňa
Ždaňa Ždaňa
04411 Ždaňa
Slovensko