Lekár- špecialista- Rádiológ- Nemocnica Žiar nad Hronom

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Žiar nad Hronom
Žiar nad Hronom

Pozícia / odvetvie

Lekár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pracuje na pridelenom pracovisku ako samostatný lekár s kvalifikáciou . Vykonáva špecializovanú preventívnu; diagnostickú a liečebnú činnosť v medicínskom odbore na základe získanej špecializácie; riadne vyhotovovať a viesť zdravotnú dokumentáciu a poskyt

Ponúkaný plat

2511 EUR

Benefity a ďalšie výhody

◦ plný úväzok, čiastočný úväzok ◦ príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféru  ◦ skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia ◦ možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania ◦ benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie