#TsmeMy

    Jr. technik výstavby a inovácií telekomunikačných sietí - vhodné pre absolventa

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Žilinský kraj; Ružomberok, Okres Žilina; Martin, Žilina
    Rosina, Ružomberok, Martin

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Do nášho tímu výstavby optických sietí hľadáme novú posilu. Ak sa nebojíte manuálnej práce a chcete sa podielať na výstavbe optiky, pridajte sa k nám.

    Čomu sa budete venovať:
    vykonávať prípravné a pomocné zemné práce na výstavbe a inovácii telekomunikačných sietí,
    vykonávať práce pri výstavbe kabelovacích tratí,
    - zabezpečovanie výkopov a prekážok na ceste výstražnými zariadeniami
    - vykonávať povrchovú úpravu komunikácií po výkopových prácach napr. zadlaždenie, asfaltovanie
    - vykonávať pokládku telekomunikačných káblov (uloženie káblov, zahrnutie ryhy a úprava terénu)
    - obsluhovať mechanizačné a dopravné prostriedky na výstavbe
    - manipulovať s materiálom na stavbe.

    Ponúkaný plat

    860 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    Mzda zahŕňa mesačný bonus do výšky 23 % v závislosti od plnenia cieľov

    Benefity a ďalšie výhody

    Čo vám ponúkame:
    - Mobil podľa vášho výberu – iPhone, Samsung, značka je len na vás.
    - Neobmedzený paušál na pracovné účely
    - Mesačný bonus do výšky 23 % v závislosti od plnenia cieľov
    - Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, mobilný internet,...)
    - 4 dni voľna navyše (sick day)
    - Stravné v hodnote 4,50 €/deň bez doplatku zamestnanca aj počas dovolenky a PN
    - Zamestnanecké súťaže o rôzne ceny, napr. o zaujímavé dovolenky
    - Možnosť osobného a kariérneho rozvoja
    - Prepracovaný systém adaptácie, školení a vzdelávania, vlastné vzdelávacie centrum
    - Široká ponuka benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
    - Zľavy na produkty a služby našich partnerov
    - Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
    - Kompenzácia pri práceneschopnosti

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Všeobecne požadované znalosti

    Hľadáme kolegu, ktorý:
    - je manuálne zručný
    - dôsledný
    - výhodou je vyškolenie pre prácu vo výškach.

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupina: B

    skupina: B

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!