Učiteľ a koordinátor predmetu telesná a športová výchova

05.08.2021 Súkromná spojená škola British International School Bratislava, J.Valašťana Dolinského 1, Bratislava
Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Dúbravka
Jána Valašťana - Dolinského 1
84102

Bratislava
Pozícia / odvetvie: Špedícia, doprava a logistika, Vzdelávanie a školstvo; Koordinátor, Učiteľ na strednej škole
Ponúkaný plat (základná mzda): 1667 EUR
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1667 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
19. 3. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
2. 9. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Výchova, vzdelávanie a šport

Náplň (druh) práce
Vyučovanie predmetu telesná a športová výchova študentov gymnázia v anglickom jazyku, vrátane IB programu.
Vedenie a koordinácia tímu učiteľov predmetu telesná a športová výchova.
Využívať rôzne metodiky, ktoré stimulujú učenie zodpovedajúce potrebám študentov a požiadavkám špecifikácií predmetu.
Plánovať a pripravovať hodiny a prispievať k neustálemu rozvoju pracovných postupov
Hodnotiť študentov podľa požiadaviek externých skúšobných orgánov a postupov školy.
Monitorovať a uchovávať záznamy o pokroku študentov vrátane pravidelných vstupov do databázového systému.
Pravidelne známkovať a dávať písomnú aj slovnú spätnú väzbu o práci študentov s dôrazom na individuálne schopnosti.
Sledovať a podporovať celkový progres a rozvoj študentov na škole, vrátane študentov so špeciálnymi vzdelávacími potrebami.

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • fyzická zdatnosť
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • motivovanie ľudí
  • vedenie ľudí

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2

Počítače:
  • Internet - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Viacročné skúsenosti s vyučovaním na medzinárodnej strednej škole v zahraničí.
Viacročné skúsenosti s vedením tímu.
Viacročné skúsenosti s vyučovaním matematiky v anglickom jazyku podľa medzinárodných akademických osnov IGCSE a IB DP.

Osobnostné predpoklady
  • cieľavedomosť
  • iniciatívnosť
  • komunikatívnosť
  • empatia

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Súkromná spojená škola British International School Bratislava, J.Valašťana Dolinského 1, Bratislava
84102 Bratislava-Dúbravka
Slovensko
Tel: +421917406205