Vedúca sestra - Dialýza - Nemocnica novej generácie Bory

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bory

Pozícia / odvetvie

Vrchná sestra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• výkon špecializovaných pracovných činností, samostatne podľa akreditovaného špecializačného študijného programu príslušného špecializačného odboru spojené s ošetrovateľskou starostlivosťou, ochranou, podporou a udržiavaním zdravia a špecializované pracovné činnosti v oblasti výchovy k zdraviu, vzdelávania a výskumu spojené s poskytovaním zdravotnej starostlivosti
• riadenie, plánovanie, organizovanie a kontrola plnenia strategických a operatívnych cieľov pri poskytovaní ošetrovateľskej starostlivosti príslušnej odbornosti
• poskytovanie ošetrovateľskej starostlivosti a jej supervízia
• práca je jednozmenná (40 hodín týždenne)
• je priamym/ou nadriadeným/ou pre kolektívy sestier a zdravotníckych pracovníkov (v priemere 37 pracovníkov) a je priamo podriadený/á manažérke ošetrovateľstva

Ponúkaný plat

1700 EUR

Upresnenie platových podmienok

Naša ponuka môže byť vyššia v závislosti od Vašich skúseností, školení, kvalifikácie a odbornej praxe. Konkrétna mzda je stanovená po osobnom pohovore. V nemocnici novej generácie Bory chceme odmeňovať spravodlivo, zohľadňujeme hodnotu, ktorú kolegovia môžu priniesť do tímu ako aj situáciu na trhu.

Benefity a ďalšie výhody

Nemocnica Bory novým zamestnancov ponúkne okrem atraktívnych pracovných podmienok a možnosti kontinuálneho vzdelávania aj balíček benefitov orientujúcich sa na rovnováhu medzi pracovným a osobným životom. Viac o benefitoch nájdete tu: https://www.procare.sk/benefity-a-vzdelavanie/.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Výberový proces na túto pozíciu plánujeme uzavrieť v polovici roka 2021 a bude pozostávať z viacerých kôl. Viac o výberovom procese a ako sa pripraviť nájdete na tejto stránke: https://nemocnica-bory.sk/kariera/#vyberovy_proces.

Nemocnicu otvárame v roku 2023, pričom nástup na danú pozíciu a nábeh poskytovanej zdravotnej starostlivosti bude tiež postupný.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

• odborná spôsobilosť na riadenie a organizáciu zdravotníctva v niektorom zo špecializačných odborov (Manažment a administrácia v oblasti zdravia; Odborník na riadenie vo verejnom zdravotníctve Master of Public Health; Zdravotnícky manažment a financovanie) alebo najmenej pätnásťročnú odbornú prax
• špecializácia v odbore: ošetrovateľská starostlivosť o dialyzovaných pacientov
• skúsenosť s vedením ľudí je výhodou, nie však podmienkou
• komunikačné zručnosti (empatická a profesionálna komunikácia)
• flexibilita – neustále zlepšovanie a chuť na sebe pracovať
• strategické myslenie (skúsenosť s tvorbou procesov či strategických plánov)
• výborné organizačné schopnosti a skúsenosť s plánovaním zdrojov či personálu
• samostatnosť, spoľahlivosť a morálna bezúhonnosť
• veľmi dobrá skúsenosť s prácou na PC
• orientácia v právnych predpisoch a usmerneniach v oblasti poskytovania ošetrovateľskej starostlivosti a pracovného práva podľa Zákonníku práce je výhodou

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie