Koordinátor energetických dát

Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Do tímu energetických dát hľadáme šikovného Koordinátora, ktorý bude zodpovedať za dodanie dát pre fakturáciu v požadovanom množstve, kvalite, čase a zodpovedať za dodržanie zákonných lehôt a štandardov kvality.

Vašou hlavnou náplňou práce bude predovšetkým:

•Zabezpečovať a kontrolovať presun dát medzi centrálou a ručnými terminálmi
•Zabezpečovať prácu odpočtárom a ich koordináciu a komunikáciu
•Koordinovať odpočet mesačne a ročne zúčtovaných zákazníkov pri ručnom zbere dát
•Kontrolovať pohyb ručných terminálov a zabezpečiť ich správu a servis
•Analyzovať a tvoriť náhradné hodnoty, dopočty pri chýbajúcich údajoch
•Posudzovať a analyzovať chyby odpočtov
•Analyzovať a vyhodnocovať kvalitu odpočtov za zverené odpočtové stredisko
•Spracovávať požiadavky zaslané z iných oddelení na kontrolu a úpravu odpočtu

Ponúkaný plat

1280 EUR

Upresnenie platových podmienok

od 1280 EUR brutto v závislosti od skúseností kandidáta + 15 % ročná výkonnostná odmena

Benefity a ďalšie výhody

•Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
•Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
•Silný sociálny program
•Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
•Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
•Osobný účet – finančné prostriedky určené na Vašu regeneráciu 1050 EUR brutto ročne
•5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
•Široká ponuka interných a externých školení
•Športové kluby a podujatia pre Vás aj Vašu rodinu
•Nadštandardné lekárske prehliadky
•Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Termín nástupu do práce

dohodou

Termín ukončenia výberového konania

14.5.2021

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Výška základnej mzdy je na úrovni od 1280 EUR brutto a bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností.
K základnej mzde prináleží aj ročná výkonnostná odmena vo výške 15 % pri 100 % plnení ukazovateľov.
Žiadosti zasielajte do: 14.05.2021

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Ďalšie požiadavky:
*MS Excel - expert
*MS Access - pokročilý
*MS Outlook - pokročilý
*SAP IS-U - pokročilý/výhodou
*SAP CRM - základy
*SAP MM - základy
*SAP WM - základy
*Power BI - výhodou
*SQL- výhodou
*Veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti
*Analytické myslenie
*Tímová spolupráca
*Samostatnosť

Počet rokov praxe: 4

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B