custom-banner

Order Management Analyst (Ref. č.: 4-23-35870/PF)

30.04.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Bratislava
Pozícia / odvetvie: Výroba
Ponúkaný plat (základná mzda): 1700 EUR
1700 - 1800 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Úspešný kandidát bude súčasťou globálneho order management tímu a bude mať na starosti:

- Pripravovanie interných ponúk a spracovanie interných objednávok
- Komunikáciu v rámci rôznych tímov v spoločnosti - projektoví manažéri, oddelenie logistiky alebo finančné oddelenie
- Zabezpečovanie hladkého spracovania objednávok a predchádzanie problémov, dodržiavanie deadlinov
- Zabezpečenie spracovania objednávok v súlade s rozpočtom

Benefity a ďalšie výhody:

Spoločnosť ponúka tieto benefity:

- Flexibilný pracovný čas
- Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
- Zvýhodnený vstup do fitness centra - priamo v budove zamestnávateľa
- Využívanie kaviarne - priamo v budove zamestnávateľa
- Teambuildingové aktivity
- Ročný bonus a ročné zvyšovanie platu

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Úspešný kandidát musí spĺňať nasledovné požiadavky:
- Anglický jazyk minimálne na úrovni B2
- Skúsenosti so SAP, Oracle payment, Ariba
- Skúsenosti s cenotvorbou a následným zadávaním objednávok
- MS Excel - Vlookup, kontingenčné tabuľky
- Predchádzajúce pracovné skúsenosti v medzinárodnom, korporátnom prostredí
- Skúsenosti v starostlivosti o zákazníka