Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Pracuj v Lozorne ako operátor výroby a zarob si až 1200 eur! UBYTOVANIE a DOPRAVU Ti zabezpečíme MY!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- montáž nárazníka
- skrutkovanie, lepenie, klipovanie, vŕtanie, orezávanie, vyrážanie otvorov
- zaskladňovanie materiálu do regálov
- alebo práca na nízkozvyžnom vozíku

Pracovnú pozíciu vyberáme na základe Vašich skúseností.

Ponúkaný plat

1200 EUR

Upresnenie platových podmienok

742 základný plat (po skúšobnej dobe 793 €) + variabilná zložka mzdy + 23 %, dochádzkový bonus až 130 € + zákonné príplatky

Benefity a ďalšie výhody

- základná mzda 742€
- navýšenie platu po skúšobnej dobe na 793 €
- dochádzkový bonus až 130€
- bonusy do výšky 23%
- nočné príplatky až 100€
- príplatky za nadčasy
- príplatky za sviatok 150%
- FIREMNÁ DOPRAVA
- v prípade potreby Vám zabezpečíme UBYTOVANIE
- pravidelné ZÁLOHY
- pomoc s EXEKÚCIAMI a náležitosťami s ÚPSVaR
- koordinátor na telefóne každý pracovný deň

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

- každý uchádzač bude kontaktovaný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- šikovnosť, usilovnosť, manuálna zručnosť
- ochota pracovať na zmeny
- spoľahlivosť, zodpovednosť
- dobrý zdravotný stav

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie