Pracovník/pracovníčka turistického informačného centra s aktívnou účasťou na písaní projektov

18.04.2021 Oblastná organizácia cestovného ruchu Žitný ostrov – Csallóköz
Miesto práce: Dunajská Streda
Pozícia / odvetvie: Front desk manažér, Office manažér, Projektový manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Termín nástupu do práce: od 1.5.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Do nášho tímu hľadáme šikovného človeka s priateľským a ústretovým prístupom do turistického informačného centra v Dunajskej Strede, ktorý sa aktívne podieľa na písaní projektov.
Úlohy:
• zabezpečovanie proaktívneho kvalitného turistického servisu návštevníkom– aktívna ponuka produktov, služieb a tovarov pre návštevníkov
• poskytovanie kvalitných informácií návštevníkom informačného centra- osobne, elektronicky, telefonicky
• aktívna účasť na písaní projektov a žiadostí o dotáciu, administrácia a implementácia projektov
• spravovanie webovej stránky, generovanie nového obsahu, nahrávanie nového obsahu, vývoj nových túr
• písanie a zverejňovanie FB a Instagram postov, správa Youtube kanála, ďalšie marketingové úlohy
• event management
• rozvoj siete partnerov a starostlivosť o nich
• administratívne úlohy
• pravidelné pracovné cesty do Győru
Požiadavky:
• perfektná znalosť maďarského a slovenského jazyka je nevyhnutná
• dobré komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie
• schopnosť pracovať samostatne, ako aj v malom tíme
• dobré organizačné a plánovacie schopnosti
• zodpovednosť, kreativita, flexibilita
• ochota pracovať počas vybraných podujatí aj počas víkendov
• aktívna znalosť anglického jazyka, znalosť ďalšieho jazyka vítaná
• počítačové znalosti

Benefity a ďalšie výhody:

Ponúkame:
• rozmanitú prácu, v ktorej nechýbajú výzvy
• priestor a podmienky na kreativitu a vlastné iniciatívne projekty
• možnosť veľa sa naučiť a prácu s najlepšími
• možnosť účasti na zahraničných a domácich infocestách
• moderné pracovné prostredie v centre Dunajskej Stredy

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Maďarský jazyk
Slovenský jazyk
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Podpora a propagácia cestovného ruchu Žitného ostrova na Slovensku a v zahraničí s cieľom trvalo udržateľného rozvoja cestovného ruchu. Príprava, písanie a realizácia projektov v oblasti rozvoja cestovného ruchu.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti podnikateľských a zamestnávateľských členských organizácií

Adresa:

Oblastná organizácia cestovného ruchu Žitný ostrov – Csallóköz
Promenádna 3221/20
Veľký Meder
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Ing. Ingrid Koller
Promenádna 3221/20, Veľký Meder, 93201, Slovenská republika