Vodič na VZV do skladu / v prípade potreby ubytovanie zabezpečené /

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Zabezpečovanie fyzického a systémového transferu materiálu, tovaru, obalov načas a na správne miesto, vykonávanie pracovných operácií na pridelenom pracovisku podľa štandardizovaného pracovného postupu, rotovanie na viacerých pracoviskách v súlade s internými požiadavkami a predpismi,
Firma sa zaoberá
výrobou prístrojových dosiek a odkladacích skriniek.
Ide o trojzmennú prevádzku

Ponúkaný plat

900 EUR

Upresnenie platových podmienok

mzda - 900,-€ až 950,-€ brutto

Benefity a ďalšie výhody

možnosť ubytovania - Galanta- ubytovanie 2,40€/ noc/ t.j. 72€ / mesiac zrážka zo mzdy
Doprava je pre zamestnancov firemný autobus
Zálohy-mzda načas
Stravovanie je v závodnej jedálni ranná a poobedná zmena - čipová karta náš príspevok
v zmysle zákonníka práce, nadčas a víkendy - stravné lístky vo výške 3,83€

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme za prejavený záujem . Kontaktovať budeme ,iba uchádzačov,ktorý splňajú podmienky .

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

Vyžaduje sa prax a platný preukaz na VZV

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno