custom-banner

Vodič na VZV do skladu / v prípade potreby ubytovanie zabezpečené /

17.06.2021 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Miesto práce: Hlohovec
Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj; Okres Hlohovec, Okres Nové Mesto nad Váhom
Pozícia / odvetvie: Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 EUR
mzda - 900,-€ až 950,-€ brutto
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Zabezpečovanie fyzického a systémového transferu materiálu, tovaru, obalov načas a na správne miesto, vykonávanie pracovných operácií na pridelenom pracovisku podľa štandardizovaného pracovného postupu, rotovanie na viacerých pracoviskách v súlade s internými požiadavkami a predpismi,
Firma sa zaoberá
výrobou prístrojových dosiek a odkladacích skriniek.
Ide o trojzmennú prevádzku

Benefity a ďalšie výhody:

možnosť ubytovania - Galanta- ubytovanie 2,40€/ noc/ t.j. 72€ / mesiac zrážka zo mzdy
Doprava je pre zamestnancov firemný autobus
Zálohy-mzda načas
Stravovanie je v závodnej jedálni ranná a poobedná zmena - čipová karta náš príspevok
v zmysle zákonníka práce, nadčas a víkendy - stravné lístky vo výške 3,83€

Ďakujeme za prejavený záujem . Kontaktovať budeme ,iba uchádzačov,ktorý splňajú podmienky .

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

Vyžaduje sa prax a platný preukaz na VZV

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné poskytovanie ľudských zdrojov

Adresa:

EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Mlynské Nivy 70
Bratislava
Slovenská republika
www.e-personal.eu

Kontaktné údaje:

Ingrid Filčáková
Mlynské Nivy 70, Bratislava, 82105, Slovenská republika
Tel: +421917465632