custom-banner

Social Media Specialist

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1000 EUR
    Základná mzda môže byť v závislosti od skúsenosti a šikovnosti kandidáta vyššia. Výška mzdy a spôsob odmeňovania sa dohodne na pracovnom pohovore.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Na pozíciu Social media manager hľadáme človeka, ktorý sa zaujíma o médiá a on-line marketing.

Čo bude tvojou náplňou práce?

● správa Facebook stránok - zveríme ti do rúk FB stránky ako Topky.sk, Kariéra.sk, Feminity.sk a mnoho ďalších
● správa Facebook ads
● správa social profilov
● sledovanie trendov
● reporting a analytika
● administratívna podpora tímu
● príprava marketingových stratégií

Si človek, ktorého hľadáme? Tak potom určite chceš:

● vedieť, ako to funguje v on-line biznise
● dlhodobo pracovať v marketingu
● získať obrovské množstvo skúseností
● kariérne a osobnostne rásť
● dlhodobo spolupracovať s úspešnou spoločnosťou

Do výberového procesu zaradíme iba tých kandidátov, ktorí majú preukázateľnú pracovnú skúsenosť na podobnej pozícii aspoň 1 rok.

Benefity a ďalšie výhody:

Ak zistíme, že chceme práve teba, okrem platu ti ponúkneme aj:
● vzdelávanie – workshopy, semináre a certifikáty, vďaka ktorým budeš ďalej rásť
● voľné vstupenky na vybrané podujatia predávané na Predpredaj.sk
● flexibilný pracovný čas

Všeobecne požadované znalosti:

Ak si ten, koho hľadáme, určite spĺňaš nasledujúce podmienky:
● vynikajúca znalosť slovenského jazyka
● všeobecný prehľad, sledovanie zahraničných trendov a ich aplikovanie v našich podmienkach
● analytické myslenie, schopnosť vyhodnocovať štatistiky a čítať čísla
● presne vieš, čo znamenajú skratky PPC, CTA či SEO a nebojíš sa ich použiť
● pozitívny prístup, chuť učiť sa nové veci a drive

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno