Samostatný účtovník so znalosťou NJ (m/ž)

dm drogerie markt, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
centrála dm - Na pántoch 18, 831 06 Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme šikovného daňového účtovníka s nemeckým jazykom, ktorého baví práca s daňami, orientuje sa v tejto problematike a má chuť riešiť aj rozsiahlejšie a náročnejšie témy. Ak ste to Vy, neváhajte a pošlite nám svoje CV v slovenskom alebo nemeckom jazyku.

Čo Vás na tejto pozícii čaká?

- účtujete vybrané účtovné prípady hlavnej knihy v zmysle platných predpisov
- kontrolujete správnosť založenia a zúčtovania dohôd s dodávateľmi, vrátane ich vymáhania
- spolupracujete pri zostavení ročnej účtovnej závierky a terciálnych účtovných závierok
- spolupracujete pri zostavení daňového priznania na daň z príjmov právnických osôb a DPH
- ste podporou interným zákazníkom pri riešení daňových a účtovných otázok
spracúvate náklady filiálok
- podieľate sa na automatizácii činností v pridelenej oblasti a aktívne navrhujete zlepšenia
- ste súčasťou medzinárodných projektov a implementujete koncernové štandardy

Ponúkaný plat

1373 - 1615 EUR

Upresnenie platových podmienok

Základná zložka mzdy od 1.373 € - 1.615 € mesačne v závislosti od splnenia požadovanej úrovne nemeckého jazyka

Benefity a ďalšie výhody

- 13. a 14. plat na základe prémiového poriadku spoločnosti
- pracovný pomer na dobu neurčitú
- odborný rozvoj a prípravu na pozíciu senior účtovníka alebo hlavného účtovníka
- príspevok na dôchodkové sporenie v hodnote 3 % z hrubej mzdy bez náhrad
- systém zamestnaneckých výhod a zľavy u obchodných partnerov
- záchranná sieť: linka pomoci v náročných situáciách v súkromnom i pracovnom živote
- a mnoho ďalšieho

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk (mierne pokročilý - B1)

Všeobecne požadované znalosti

- ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
- vhodné aj pre končiacich študentov VŠ (študijný odbor: účtovníctvo, daňový poradca, audítor, podnikový management)
- schopnosť komunikovať v nemeckom jazyku minimálne na úrovni B1
- znalosť účtovných štandardov a daňových zákonov
- záujem o prácu s číslami a o vlastný rozvoj v oblasti účtovníctva
- excel na úrovni pokročilý a aktívnu prácu s nástrojmi MS Office
- ste zodpovedný, samostatný, máte logické myslenie, orientujete sa na detail, myslíte procesne a ste tímový hráč

Vhodné pre absolventov

Áno

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B