Špecialista telekomunikácií

Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• Navrhovať, realizovať a rozvíjať telekomunikačnú sieť
• Zodpovedať za architektúru komunikačnej siete v súlade s medzinárodnými normami ITU
• Koordinovať a spolupracovať s projektmi pri návrhu technických riešení v nadväznosti na Dispečerský poriadok riadenia elektrizačnej sústavy
• Zúčastňovať sa na kontrolných dňoch a preberacích konaniach stavieb
• Navrhovať a koordinovať nové technické riešenia pre potreby všetkých organizačných zložiek skupiny ZSE a dcérskych spoločností v rámci štandardov EON
• Koordinovať implementáciu nových prenosových prostriedkov v rámci investičných projektov skupiny ZSE
• Vyjadrovať sa k projektovej dokumentácii cudzích investorov
• Spolupracovať pri hľadaní nových riešení pre zabezpečenie spoľahlivosti telekomunikačnej siete skupiny ZSE pri kolízii v predmetnom území
• Spracovávať technické podklady a pripomienkovať návrhy zmlúv dodávateľov pre zabezpečenie investičných požiadaviek skupiny ZSE v zmysle potrieb
• Spolupracovať s úsekom riadenia investícií pri navrhovaní inovácií v oblasti telekomunikačných zariadení a telekomunikačnej siete
• Uzatvárať zmluvné vzťahy na dodávku telekomunikačných služieb a kontrolovať ich plnenie
• Pripravovať podklady pre investičné požiadavky na úseku technického rozvoja
• Zúčastňovať sa na infraštrukturálnych a aplikačných projektoch, stretnutiach
• Koordinovať činnosti service providera v súlade s business požiadavkami
• Tvoriť dokumentáciu optickej telekomunikačnej siete spoločnosti

Ponúkaný plat

1750 EUR

Upresnenie platových podmienok

od 1750 EUR v závislosti od skúsenosti kandidáta + 15 % ročná výkonnostná odmena

Benefity a ďalšie výhody

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• Silný sociálny program
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Osobný účet – finančné prostriedky určené na Vašu regeneráciu 1050 EUR brutto ročne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Široká ponuka interných a externých školení
• Športové kluby a podujatia pre Vás aj Vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Termín nástupu do práce

dohodou

Termín ukončenia výberového konania

15.4.2021

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Výška základnej mzdy je na úrovni od 1750 EUR brutto a bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta.
Ročná výkonnostná odmena vo výške 15 % pri 100 % plnení ukazovateľov.

Žiadosti zasielajte do: 15.04.2021

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

Ďalšie požiadavky:
*Znalosť IT/telekomunikačných technológií
*Osvedčenie § 23 do 1000 V podľa Vyhlášky č. 508/2009 Z.z.
*Osvedčenie § 23 bez obmedzenia napätia podľa Vyhlášky č. 508/2009 Z.z. - výhodou
*Výborné komunikačné a organizačné zručnosti
*Vysoké pracovné nasadenie
*Samostatnosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B