Potravinársky pracovník/čka s platným preukazom + ubytovanie

16.03.2021 Manuvia a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Miesto výkonu práce: Topoľčany+ ubytovanie
Nitriansky kraj, Trenčiansky kraj; Okres Nitra, Topoľčany, Zlaté Moravce; Nitra, Nové Mesto nad Váhom, Piešťany
Pozícia / odvetvie: Mäsiar, Montážnik, montér, Operátor výroby, Potravinársky technik, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,80 EUR/hod.
3, 80 € + bonusy a príplatky, priemer 800 €
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 7

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Spracovanie mäsa a kostí - práca spočívajúca v manipulácii s mäsom a jeho ďalšou úpravou, ukladaním do obalového materiálu a ďalšie činnosti týkajúce sa manipulácie s mäsom.

Pracovník na tejto pracovnej pozícii vykonáva prácu na výrobnej linke podľa určených predpisov, pracovných postupov, pokynov a inštrukcií.

Benefity a ďalšie výhody:

zálohy za odpracovaný týždeň
ubytovanie zdarma
stravovanie zabezpečené v závodnej jedálni
možnosť práce nadčas
bonusy a príplatky
práca na 2 zmeny
zľava na firemné produkty

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

potravinársky preukaz - nie starší ako 3 mesiace
skúsenosti výhodou
manuálna zručnosť
minimálne úplné stredné odborné s maturitou v potravinárskom odbore (výhodou), alebo úplné stredné odborné s maturitou