custom-banner

STROJNÍK CESTNÝCH A STAVEBNÝCH STROJOV -TPP alebo Živnosť (Ref. č.: 6-10-35834/PF)

17.05.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Trenčín
Okres Trenčín
Pozícia / odvetvie: Drevospracujúci priemysel
Ponúkaný plat (základná mzda): 6,50 EUR/hod.
6.5 - 10 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hľadáme Strojníkov s platným strojníckym preukazom na pozície (kategórie 1B a 1C):
-RÝPADLA a hĺbidlá + nakladacie a vykladacie stroje,
- NAKLADAČ,
- VALEC.

Hlavná náplň práce:
- riadenie, obsluha a bežná údržba stavebných mechanizačných prostriedkov – strojov a zariadení,
- vedenie bežných záznamov o prevádzke pracovného stroja,
- údržba a bežné opravy, starostlivosť o funkčnosť prietokomerov PHM, kontrola prevádzkyschopnosti pracovného stroja,
- dodržiavanie pracovného rozvrhu a pod.

Odvoz a dovoz na miesto výkonu práce zabezope

Benefity a ďalšie výhody:

- stravné lístky v zaujímavej hodnote 5,10 EUR/deň (1,40 EUR/deň príspevok zamestnanca)
- tréningy a školenia - možnosť rozšírenie kvalifikácie
+ ďalšie benefity, ktoré budú odprezentované na osobnom pohovore

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

- PODMIENKA:
- platný strojnícky preukaz (kategória 1B a 1C)
- platné doklady vodiča B, C skupiny
- prax v obore nutnosťou aspoň 1 - 2 roky
- vyžadujeme zodpovednosť, spoľahlivosť, ochotu pracovať a precíznosť