Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Vodič na VZV s platným preukazom (retrak, vláčik) s platom až 1200€! Doprava zadarmo!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- ochota VYCESTOVAŤ za prácouu do NITRY
- práca na VZV (ťahač - vláčik (C) alebo retrak (W1))
- vykládky kamiónov
- naskladňovanie materiálu
- fyzická kontrola dodávky
- zavážanie materiálu
- účasť na inventúrach
- základná starostlivosť o vozík

Ponúkaný plat

870 EUR

Upresnenie platových podmienok

870€/990€

Benefity a ďalšie výhody

- základná mzda od 870€/990€ (v závislosti od typu vozíka)
- dochádzkový bonus až do 15%
- zákonné príplatky za nadčasy
- stravné lístky 4€/deň
- doprava ZADARMO (zo smerov Piešťany, Partizánske, Topoľčany, Zlaté Moravce, Vráble, Levice, Nové Zámky, Kolárovo, Galanta, Komárno,...)
- koordinátor k dispozícií každý pracovný deň
- pravidelné ZÁLOHY

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite nám prosím svoj životopis alebo nás kontaktujte na tel. č.: +421948 941 805.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- PLATNÝ PREUKAZ VZV (skupina W1, C)
- prax na VZV podmienkou!
- ochota pracovať na zmeny
- spoľahlivosť, zodpovednosť
- samostatnosť
- matematická gramotnosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie