Ibm

IBM hľadá študenta/študentku na HR

IBM

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava, Slovensko

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Si študentom vysokej školy a rád by si zmysluplne využil svoj voľný čas? Máš záujem vyskúšať si prácu v HR a zároveň Ťa zaujíma ako funguje vývoj softvérových aplikácii v jednej z najinovatívnejších medzinárodných firiem v Bratislave? Tak neváhaj a staň sa súčasťou nášho HR tímu ako HR Talent Sourcer.

Tvoje zodpovednosti:
• vyhľadávanie kandidátov s IT zameraním, vrátane mailovej/telefonickej komunikácie s kandidátmi
• predselekcia životopisov, vedenie úvodných telefonických pohovorov
• práca s internými a externými databázami
• administratíva spojená so spracovaním kandidátov

Čo by si mal/a spĺňať:
• vzdelanie v oblasti ľudských zdrojov a záujem o IT oblasť, pracovná skúsenosť v HR výhodou
• študent denného štúdia na VŠ (3. alebo 4. ročník)
• angličtina na pokročilej úrovni (komunikácia so zahraničnými kandidátmi a kolegami)
• schopnosť pracovať samostatne a proaktívny prístup k riešeniu problémov
• dobré komunikačné a organizačné schopnosti

Pridaj sa k nám a rozvíjaj sa spoločne s IBM.
Mzda od 4,5 EUR/h, v závislosti od skúseností.

Ponúkaný plat

4 EUR

Upresnenie platových podmienok

V závislosti od skúseností.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

brigáda, internship, stáž

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

študent – vysoká škola

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie