Riaditeľ pobočky ( Obchodný Partner )

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Do nášho tímu hľadáme Partnera. Samostatne a strategicky uvažujúceho manažéra, ktorý bude zodpovedný za vedenie a rozvoj organizácie. Mal by mať výborné organizačné, komunikačné a prezentačné schopnosti potrebné pre každodennú prácu a vykonávanie aktivít na uvedenej pozícii.
Táto pracovná pozícia je na skrátený úväzok prípadne na živnosť a dĺžku pracovného času si dohodneme s uchádzačom podľa potreby. V prípade dosahovanie požadovaných výsledkov možnosť práce aj na trvalý pracovný pomer

Náplň práce :
• Vedenie a motivovanie Obchodného tímu
• tvorba stratégie rozvoja spoločnosti, identifikácia podnikateľských a obchodných príležitostí, príprava podnikateľských plánov
• plánovanie činnosti spoločnosti, príprava a obhajoba ročných finančných plánov
• operatívne riadenie spoločnosti za účelom dosiahnutia stanovených cieľov:
• sledovanie, podpora a kontrola obchodných plánov, výroby produktov/služieb, marketingových aktivít
• riadenie, vedenie, motivovanie, kontrola, hodnotenie tímu podriadených manažérov
• jednanie s kľúčovými klientmi a partnermi
• priebežná analýza trhu: monitorovanie konkurencie, trendov, cien, produktov
• mesačné reportovanie, prezentácia výsledkov, smerovania a plánov vlastníkom spoločnosti
• dodržiavanie platných právnych noriem
• vedenie porád manažmentu
• nastavenie interných administratívnych pravidiel

Informácie pre uchádzača:

Bližšie info poskytnem uchádzačom ktorý budú prizvaný na osobný pohovor.
Poprosím poslať na e mail uvedený v inzeráte
- profesijný štruktúrovaný životopis
- eventuálne pracovné referencie

Všeobecne požadované znalosti:

• znalosť vybraných SW aplikácií
• znalosť vybraných IT technológií
• dobrá orientácia v IT technológiách
• znalosť účtovníctva na manažérskej úrovni
• znalosť obchodného práva
• 3-ročná skúsenosť v riadiacej pozícii

Osobnostné požiadavky
• spoľahlivosť
• zodpovednosť
• dôslednosť
• flexibilita
• vysoká miera samostatnosti
• schopnosť znášať stres
• orientácia na výsledky
• strategické a koncepčné myslenie
• ambicióznosť
• zmysel pre tímovú prácu
• dôveryhodnosť

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
  • Vodičský preukaz:
    B

Iné znalosti:

Fakturácia, Internet (e-mail, www), Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word