Vodič VZV - Hlohovec (ubytovanie ZDARMA)

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- premiestňovanie materiálu, ukladanie paliet do stohov / regálov
- zásobovanie výrobných liniek
- výroba nárazníkov, automobilový priemysel

Požiadavka - platný preukaz VZV -W1

7,5 hodinové zmeny Ranná (06:00-14:00) Poobedná (14:00 – 22:00), Nočná (22:00 – 06:00)

Zamestnanec dostáva stravný poukaz na jedlo v závodnej jedálni. Hodnota jedla je
3,75€ zamestnanec si dopláca 1€.
Príspevok na stravu je zabezpečený stravovacími kartami.

Ubytovanie ZDARMA
Ubytovanie je zabezpečené na ubytovniach v Trnave Jedná sa o 2/3 lôžkové izby. Ubytovňa Nukleón a ŽOS Trnava, Leopoldov rodinný dom.

Viac informácií
Mgr Alena Galčíková
+421 915 663 240/ bezplatná infolinka 0800 500 202
príp mail email

Ponúkaný plat

875 EUR

Upresnenie platových podmienok

základný plat: 875€/brutto
- výkonnostný, dochádzkový bonus – 131€/ mesiac
- Príplatok za poobednú zmenu (14:00-22:00) – 0,27€/ hod
- príplatok za prácu v noci - 1,43€/ hod
- príplatok za prácu v sobotu - 1,79€ / hod
- príplatok za prácu v nedeľu - 3,58€/ hod
- príplatok za nadčasovú prácu - 25% z priemerného hodinového zárobku
- príplatok za prácu počas sviatku - 100% priemerného hodinového zárobku
- 13. ty plat

Benefity a ďalšie výhody

práca na TPP, pracovná zmluva
týždenné zálohy po odpracovaní 1 týždňa
výplata načas
bezúročné MIKROpôžičky
starostlivosť koordinátora

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Uchádzači musia absolvovať testovaciu jazdu na VZV.

Životopis prosím zaslať na mail email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

platný preukaz VZV W1
skúsenosti s vedením VZV
ochota pracovať na zmeny
spoľahlivosť
dôslednosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz