custom-banner

Vodič VZV - Hlohovec (ubytovanie ZDARMA)

04.06.2021 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Hlohovec, Śulekovo
Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj; Okres Hlohovec
Pozícia / odvetvie: Automobilový priemysel; Skladník, Zásobovač
Ponúkaný plat (základná mzda): 875 EUR
základný plat: 875€/brutto
- výkonnostný, dochádzkový bonus – 131€/ mesiac
- Príplatok za poobednú zmenu (14:00-22:00) – 0,27€/ hod
- príplatok za prácu v noci - 1,43€/ hod
- príplatok za prácu v sobotu - 1,79€ / hod
- príplatok za prácu v nedeľu - 3,58€/ hod
- príplatok za nadčasovú prácu - 25% z priemerného hodinového zárobku
- príplatok za prácu počas sviatku - 100% priemerného hodinového zárobku
- 13. ty plat
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- premiestňovanie materiálu, ukladanie paliet do stohov / regálov
- zásobovanie výrobných liniek
- výroba nárazníkov, automobilový priemysel

Požiadavka - platný preukaz VZV -W1

7,5 hodinové zmeny Ranná (06:00-14:00) Poobedná (14:00 – 22:00), Nočná (22:00 – 06:00)

Zamestnanec dostáva stravný poukaz na jedlo v závodnej jedálni. Hodnota jedla je
3,75€ zamestnanec si dopláca 1€.
Príspevok na stravu je zabezpečený stravovacími kartami.

Ubytovanie ZDARMA
Ubytovanie je zabezpečené na ubytovniach v Trnave Jedná sa o 2/3 lôžkové izby. Ubytovňa Nukleón a ŽOS Trnava, Leopoldov rodinný dom.

Viac informácií
Mgr Alena Galčíková
+421 915 663 240/ bezplatná infolinka 0800 500 202
príp mail email

Benefity a ďalšie výhody:

práca na TPP, pracovná zmluva
týždenné zálohy po odpracovaní 1 týždňa
výplata načas
bezúročné MIKROpôžičky
starostlivosť koordinátora

Informácie pre uchádzača:

Uchádzači musia absolvovať testovaciu jazdu na VZV.

Životopis prosím zaslať na mail email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

platný preukaz VZV W1
skúsenosti s vedením VZV
ochota pracovať na zmeny
spoľahlivosť
dôslednosť