Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Hľadáme študentov na prácu v personalistike. Získaj skúsenosti a prax!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitra

Pozícia / odvetvie

Personálny konzultant

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- Aktívne vyhľadávanie zamestnancov na pracovných portáloch a sociálnych sieťach, získavanie nových kontaktov,
- práca s internou databázou,
- organizácia a vedenie výberových konaní,
- administratíva vyplývajúca z náplne práce.

Ponúkaný plat

4 EUR/hod.

Upresnenie platových podmienok

- Super šanca pre študentov VŠ v oblasti HR,
- pracovné skúsenosti v zaujímavej oblasti,
- získaš prehľad o aktuálnych pracovných ponukách, inzercii, práci s kandidátmi, zákonníku práce,
- práca v mladom a dynamickom kolektíve,
- možnosti osobného rozvoja a podpora pri ďalšom uplatnení sa na trhu práce.

Termín nástupu do práce

od 25.6.2021

Termín ukončenia výberového konania

25.6.2021

Druh pracovného pomeru

internship, stáž, skrátený úväzok

Informácie pre uchádzača

Ponúkame brigádu pre študenta VŠ.

Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vhodných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

študent – vysoká škola

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie