zdravotná sestra

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    30000 - 45000 CZK
    motivačné platové ohodnotenie: základná zložka mzdy + mesačný bonus + príplatky za zmennosť + osobné príplatky /s bonusom a príplatkami sa váš plat môže vyšplhať až na 50 000 Kč v hrubom/.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Chcete zmeniť, alebo odštartovať Vašu kariéru? Prijmite miesto všeobecnej zdravotnej sestry na oddeleniach nemocníc alebo DSS! Čaká Vás podnetné a moderné prostredie, v ktorom si môžete vybrať, na akom oddelení budete pracovať. Je možné dohodnúť aj turnusový systém, ak Vám to vyhovuje, alebo využiť dotované ubytovanie. Je možné pomôcť aj pri relokácii partnera a rodiny. Kontaktujte nás na uvedených kontaktoch, pomôžeme Vám aj so životopisom, ak to budete potrebovať. Pomôžeme Vám stať sa úspešným kandidátom!
Náplň práce:
poskytovanie základnej zdravotnej starostlivosti
poskytovanie špecializovanej ošetrovateľskej starostlivosti
sledovanie a hodnotenie fyziologických funkcií pacientov
vedenie zdravotníckej dokumentácie (ručne, PC)
komunikácia so zdravotníckym personálom.

Benefity a ďalšie výhody:

zmenový kalendár na rok dopredu s pravidelnou aktualizáciou / 12 hodinové zmeny/
týždeň dovolenky nad rámec zákona
1-3 dni zdravotné voľno s úhradou mzdy
iné benefity, štvrťročné odmeny
stravovanie pre zamestnancov
práca v príjemnom prostredí
možnosť zlepšiť svoje odborné kvalifikácie a zručnosti
práca pre českého zamestnávateľa stávate sa zamestnancom nemocnice alebo DSS.

Informácie pre uchádzača:

Prosíme o zaslanie profesijných životopisov na uvedenú mailovú adresu.
V prípade potreby pomôžeme pri tvorbe úspešného životopisu.
Za sprostredkovanie práce neplatíte žiaden poplatok!

Všeobecne požadované znalosti:

odborná spôsobilosť k vykonávaniu povolania všeobecnej zdravotnej sestry podľa platnej legislatívy
trestná bezúhonnosť
zdravotná spôsobilosť
profesionálny prístup
flexibilita
samostatnosť aj schopnosť tímovej práce
znalosť práce na PC
zodpovednosť

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno