VÝROBY NÁRAZNÍKOV A STREŠNÝCH SPOJLEROV - LOZORNO *pozície - montáž, lakovňa, zaskladňovanie* /ubytovanie, doprava z okolia ZADARMO/

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- výroba nárazníkov a strešných spojlerov
- vykladanie a nakladanie dopravníkov, vizuálna kontrola, odmastňovanie, stieranie, lakovanie, polišovanie,
- montáž, vŕtanie, zváranie, opalovanie, lepenie, klipovanie, skrutkovanie, vybíjanie, balenie, sekvenovanie, kontrola, vedenie záznamov

Ponúkaný plat

772 - 823 EUR

Upresnenie platových podmienok

900,-€ až 1 100,-€ brutto, základ 772EUR , po 3. mes. navýšenie na 823 EUR + príplatky (dochádzková prémia 60,- € počas skúšobnej doby/130€ po skúšobnej dobe + poobedný, nočný príplatok, št. sviatok, príp. víkend - podľa Zákonníka práce.

Benefity a ďalšie výhody

zaškolenie, týždenné zálohy, doprava - ZADARMO, ubytovanie – ZADARMO /v prípade absencií 8,- E/noc, stravovanie formou čipovej karty – stravné v hodnote 3,83,- E, pracovný odev a obuv, bezúročné mikropôžičky, bezplatné právne poradenstvo !!!

DOPRAVA ZABEZPEČENÁ:
1) Kuklov, Borský Sv. Jur, Sekule, Moravský Sv. Ján, Závod, Veľké Leváre, Malacky - Lozorno
2) Malé Leváre, Gajary, Kostolište, Jakubov, Záhorská Ves, Vysoká pri Morave, Zohor - Lozorno
3) Šaštín – Stráže, Malacky - Lozorno
4) Senica, Štefanov, Dojč, Borský Mikuláš, Šaštín Stráže, Čáry, Kúty - Lozorno
5) Cerová, Prievaly, Plavecký Peter, Plavecký Mikuláš, Plavecké Podhradie, Sološnica, Rohožník, Kuchyňa, Pernek, Jablonové - Lozorno

Získajte viac informácií na:
kontakt: +421 917 839 697
Bezplatná linka: 0800 500 520

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie