Operátor výroby LCD, operátor skladu INB - Nitra * práca na 1 zmenu (RANNÁ - 8 hod.), /doprava, ubytovanie/

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Pozícia / odvetvie

Skladník

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

OPERÁTOR SKLADU (INB vnútorný sklad) /muži/
• zameriava sa na zásobovanie výrobných liniek súčiastkami a materiálom
• manipulačné práce
• balenie televízorov

Pracovný čas 8 hodín denne v dvojzmennej prevádzke (ranná/poobedná zmena) od pondelka do piatku s dvomi prestávkami (30 + 15 minút)

Požiadavky na uchádzača:
• schopnosť vykonávať úlohy podľa inštrukcií
• zameranie na kvalitu odvedenej práce
• dobrý zdravotný stav

Priama registrácia:

Mgr. Mia Valentíny, PhD. - 0908961969
Bezplatná linka - 0800500502

Ponúkaný plat

957 EUR

Upresnenie platových podmienok

Operátor výroby, operátor skladu:
základná mzda 956,71€ - /t.j. hodinová 5,5008€/ +125 € dochádzkový bonus, 55€ výkonnostný = 1136,71€
(+ zákonné príplatky)

Benefity a ďalšie výhody

Ponúkame:
- pracovná zmluva
- stravné
- možnosť týždenných záloh
- zmluvná doprava z okolia
- ubytovanie 1,50 € / noc
- doprava z ubytovne do práce a naspäť
- intenzívne zaškolenie k pracovnej pozícii
- bezplatné právne poradenstvo
- bezúročné mikropôžičky
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátora

DOPRAVA:
Linka ZM 1: Zlaté Moravce -Martin nad Žitavou - Sľažany - Neverice - Jelenec - Žirany - Kolíňany -
Pohranice - Nitr. Hrnčiarovce - Nitra
Linka NR 1: Hlohovec - Kľačany - Rišňovce - Alekšince - Zbehy - Čakajovce - Nitra
Linka NR 2: Trnava - Modranka - Sereď - Šintava - Nitra
Linka NR 3: Trakovice - Bučany - Brestovany - Dolné Lovčice - Zavar - Križovany nad Dudváhom - Vlčkovce
- Veľké Zálužie - Lehota - Nitra
Linka NR 6: Šaľa - Šaľa Veča - Horná Kráľová - Močenok - Cabaj-Čápor - Nitra

kontakt: +421 908 961 969 / 0800 500 502

Termín nástupu do práce

od 5.9.2023

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie