Operátor výroby prístrojových dosiek do áut - Hlohovec (mzda 1200€ brutto)

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Hlohovec

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

operátor výroby – výroba prístrojových dosiek, odkladacích skriniek v interiéri auta – kontrola kvality výrobkov a samokontrola, vykonávanie pracovných operácií na pridelenom pracovisku podľa štandardného pracovného postupu a schémy

3-zmenná pracovná doba - 8 hodinový režim

Priama registrácia a doplnenie informácií k termínom a obsadzovanej prac. pozícii:

Mgr. M. Valentíny, PhD.
+421908961969
Bezplatne - 0800500502

Ponúkaný plat

900 EUR

Upresnenie platových podmienok

Mzda:

operátor výroby trieda 1 - 4,47€ Brutto / hod, po 12. mesiacoch 4,61€
operátor výroby trieda 2 - 4,60€ Brutto / hod, po 12. mesiacoch 4,77€
Príplatok za poobednú zmenu, nočnú zmenu podľa Zákonníka práce
Príplatok za štátny sviatok 100%, nadčas 25%, sobota, nedeľa 25%
Mesačný bonus po 2. mesiaci max. 100 Euro

cca 1200 € brutto

Práca v 3 zmennej prevádzke /8h/, práca v stoji
Požaduje sa manuálna zručnosť a zmysel pre detail

Benefity a ďalšie výhody

- pracovná zmluva (plný úväzok)
- stravné v podobe stravovacej karty
- možnosť záloh - každý týždeň
- zmluvná doprava ZDARMA
- ubytovanie
- intenzívne zaškolenie k pracovnej pozícii
- bezplatné právne poradenstvo
- bezúročné mikropôžičky
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátora

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie