Práca v sklade - Vodič VZV - Retrak

09.03.2021 ProJob s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nitriansky kraj; Okres Nitra; Nitra
Pozícia / odvetvie: Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 990 EUR
- Tvoja mzda začíná na 990 Eur + možnosť získania mesačného bonusu 5%-15%, podľa odpracovaných mesiacov
- Po odpracovanom mesiaci 1010 Eur + mesačný bonus 5%-15%
Termín nástupu do práce: od 15.3.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Máš skúsenosti s VZV (retrak)? Hľadáš stabilnú prácu v stabilnej nadnárodnej spoločnosti? Hľadáš pracovnú agentúru pre ktorú nie si iba číslo? Máme pre teba serióznu pracovnú ponuku v Nitre s ubytovaním.

Čo bude tvoja pracovná náplň?
- čítanie zákazníckych objednávok, pracovných objednávok, dopravných objednávok alebo dokumentov, ktoré určujú, čo má byť prevezené, vyzdvihnuté, distribuované a/alebo dopravené
- vykladanie a skladovanie materiálu v sklade, vykladanie materiálu na vopred určené miesto
- nakladanie prázdnych kontajnerov do nákladných automobilov
- zaobchádzanie s materiálom a komponentmi v sklade alebo na výrobnej linke
- Práca so scannerom
- Dodržiavanie pracovných postupov a smerníc

Benefity a ďalšie výhody:

- Možnosť týždenných záloh
- Zabezpečené slušné a čisté ubytovanie s maximálne dodržiavanými hygienickými predpismi
- Náš koordinátor a zamestnanecká linka je ti nonstop k dispozícií
- Zabezpečená doprava priamo na pracovisko
- Nie sme veľká agentúra kde si iba číslo v tabuľke
- Stravné lístky v hodnote 4 Eur (zamestnanec si dopláca 22 centov)
- 13. plat (vyplácaný dva krát do roka)

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

Nutná prax s vedením VZV