Vodič kamiónu MKD SK - DE

23.04.2021 PRO - BAU, s.r.o.
Miesto práce: Bratislavský kraj; Okres Malacky; Malacky, Stupava
Pozícia / odvetvie: Vodič kamiónovej prepravy
Ponúkaný plat (základná mzda): 1600 - 2100 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca šoféra MKD. Hľadáme spoľahlivého šoféra MKD na TPP/možnosť aj brigádne. Nástupný bonus 200 eur. Odmeny pri odpracovaných rokoch.
Stála práca, pravidelné kolečka. Jeden otoč 200 eur.
Víkendové pauzy doma. Odmena za najazdené km 100 eur.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: študent – stredná škola
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: CE

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť s dlhoročným pôsobením v oblasti nákladnej cestnej dopravy a stavebných a štukatérskych prác.

Oblasť pôsobenia:

Nákladná cestná doprava

Adresa:

PRO - BAU, s.r.o.
Závod 1049
Závod
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Monika Hudeková
Závod 1049, Závod, 908 72, Slovenská republika
Tel: 0903 693 586