Technik MaR v ZSE Elektrárne, s.r.o., Malženice

Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnavský kraj
Malženice

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• Zabezpečuje kontrolu správnej funkcie meradiel, ochrán, automatík ovládania, regulačných obvodov a signalizácie podľa miestnych prevádzkových predpisov a príručiek výrobcu.
• Vykonáva pravidelné kontroly zariadení.
• Odstraňuje poruchy na zariadeniach MaR podľa pokynov inžiniera.
• Spolupracuje s elektrikárom v prevádzke pri odstraňovaní porúch na elektrických zariadeniach.
• Zúčastňuje sa predpísaných a plánovaných školení.

Ponúkaný plat

950 EUR

Upresnenie platových podmienok

od 950 EUR brutto v závislosti od skúsenosti kandidáta

Termín nástupu do práce

dohodou

Termín ukončenia výberového konania

22.3.2021

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Doba určitá na 1 rok
Výška fixnej mzdy je stanovená na úrovni minimálne od 950 EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku.
Výška fixnej mzdy bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta.

Žiadosti zasielajte do: 22.03.2021

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Všeobecne požadované znalosti

Potrebné osvedčenia podľa Vyhlášky 508/2009 Zz:
*Osvedčenie §21 podľa 508/2009 Z.z.
Ďalšie požiadavky:
*práca s MS Office na užívateľskej úrovni
*spoľahlivosť a samostatnosť
*orientácia na výkon
*odolnosť voči stresu
*tímová spolupráca

Vhodné pre absolventov

Áno

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B