Kontrolór - kvalitár ( v prípade potreby zabezpečíme ubytovanie a dopravu )

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Pozícia / odvetvie

Kontrolór

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Dôležitou súčasťou vo výrobnom priemysle je pracovník kontroly kvality. Jeho
pozícia si vyžaduje precíznosť a pozornosť .Najlepšie s praxou.Náplňou práce
kontrolóra je :
-Vizuálna kontrola dielov v automobilovom priemysle
-mechanické úpravy a opravy dielov
- kontrola výstupnej kontroly
- kontrola výstupného materiálu
- podpora logistiky, manipulácia s dielmi, prebaľovanie výrobkov
-Schvaľovanie a zastavovanie výroby podľa potreby

Ponúkaný plat

935 EUR

Upresnenie platových podmienok

Bez skúseností 905,-EUR/mesiac
so skúsenosťou -935 EUR/mesiac
výrobný bonus (0 – 15 % tarifnej mzdy) + príspevok na dopravu (20 € brutto), atraktívne benefity a sociálny program, priemerný mesačný zárobok 1173 € brutto, ubytovanie

Benefity a ďalšie výhody

- pracovná zmluva (plný úväzok)
- zaujímavá práca na pozícii inšpektora kvality
- stravné v podobe stravovacej karty - stravné v hodnote 5,30€
- možnosť záloh - každý týždeň
- zmluvná doprava ZDARMA
- ubytovanie
- intenzívne zaškolenie k pracovnej pozícii
- bezplatné právne poradenstvo
- bezúročné mikropôžičky
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátora

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme za prejavený záujem. V prípade záujmu je potrebné odoslať CV .

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

Vyžaduje sa dobrý zrak ,pozornosť,presnosť.

Vhodné pre absolventov

Áno

Vodičský preukaz

skupina: A1

skupina: A1