Hotelový Skladník

15.05.2021 Hotel Kormorán Slovakia, s. r. o.
Miesto práce: Hotel Kormorán Šamorín - Čilistov

Šamorín
Pozícia / odvetvie: Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 950 - 1200 EUR
Možnosť práce na dohodu
Finálna úroveň závisí od individuálnych schopností skúseností vybraného kandidáta.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Zodpovednosť za príjem a výdaj tovaru
* Práca s BlueGastrom (Gastro Manager od Asseco Solution)
* Práca na PC – spracovanie objednávok, komunikácia s dodávateľmi, inventúra skladu
* Fyzické preberanie tovaru dodaného do skladu spojená s fyzickou kontrolou tovaru (preváženie, prepočítanie), kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov
* Kategorizácia a označovanie tovaru pri prevzatí, ukladanie a skladovanie tovaru
* Príprava a výdaj tovaru na jednotlivé strediská, v prípade potreby vracanie tovaru dodávateľom
* Kontrola záručných lehôt skladových zásob

Prax v hotelovom alebo reštauračnom zariadení alebo z potravinárskeho priemyslu vítaná.

Benefity a ďalšie výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity:

- Zabezpečenie zamestnaneckého ubytovania
- Zabezpečenie stravy pre zamestnancov
- Možnosť využívať hotelové služby za zvýhodnených podmienok
- Možnosť vzdelávať sa v odbore

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Skladové hospodárstvo

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Hotel Kormorán**** poskytujúci ubytovanie, stravovanie, relaxáciu, organizovanie seminárov a školení, športových podujatí v príjemnom prostredí pri Dunaji.

Životopisy prosíme zasielať v prípade záujmu zamestnať sa u nás na:
www.hotelkormoran.sk
Tel. kontakt, v pracovných dňoch, od 8:00 do 16:00
Tel.: +421 31 59 09 100

Oblasť pôsobenia:

Hotelové a podobné ubytovanie

Adresa:

Hotel Kormorán Slovakia, s. r. o.
Pri hrádzi 33
Šamorín
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Novotná Czingel
Pri hrádzi 33, Šamorín, 93101, Slovenská republika
Tel: 0903957018