Operátor/ka výroby - (detekcia a polishing) - HLOHOVEC DOPRAVA,UBYTOVANIE,zálohy,stravné+13.ty plat / mzda 1100€brutto

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Hlohovec
Plastic Omnium Auto Exteriors, Priemyselná 1127, 920 03 Hlohovec-Šulekovo

Pozícia / odvetvie

Lakýrnik, lakovač

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Operátor výroby v rámci pracovného zaradenia vykonáva všetky činnosti na lakovni v rámci kontroly kvality lakovaných dielov v rámci
kontroly hotového výrobku- nárazníka
- vykonávanie pracovných operácií na pridelenom pracovisku podľa štandardného pracovného postupu
- kontrola kvality výrobkov podľa predpísaného postupu
- dodržiavanie interných organizačných noriem a predpisov
- plnenie ďalších úloh na základe pokynov nadriadeného, v rámci pracovného zaradenia

Zamestnanci majú príspevok na dopravu 0,66€/ deň. Z Trnavy je zabezpečená doprava pravidelnými linkovými spojmi, z Leopoldova
je doprava zabezpečená buď to peši (15 min od závodu) alebo pravidelnými linkovými spojmi

Ubytovanie je zabezpečené na ubytovniach v Trnave Jedná sa o 2/3 lôžkové izby. Ubytovňa Nukleón a ŽOS Trnava, Leopoldov rodinný
dom

Ubytovanie je poskytované pre operátorov zdarma.

Ponúkaný plat

805 - 1000 EUR

Upresnenie platových podmienok

MZDOVÝ MODEL - Operátor Výroby - Lakovňa (detekcia a polishing)
 základný plat: 805€/brutto
 výkonnostný, dochádzkový bonus – 131€/ mesiac
 Príplatok za poobednú zmenu (14:00-22:00) – 0,27€/ hod
 príplatok za prácu v noci - 1,43€/ hod
 príplatok za prácu v sobotu - 1,79€ / hod
 príplatok za prácu v nedeľu - 3,58€/ hod
 príplatok za nadčasovú prácu - 25% z priemerného hodinového zárobku
 príplatok za prácu počas sviatku - 100% priemerného hodinového zárobku
 13. ty plat

Benefity a ďalšie výhody

Zamestnanecké výhody, benefity:
- Pracovná zmluva bez skúšobnej doby v stabilnej spoločnosti s istotou stáleho a perspektívneho príjmu.
- Stravný lístok v hodnote 3,83 €.
- Bezplatná právna poradňa.
- Bezúročné MIKROpôžičky.
- Sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov.
- Celodenná starostlivosť koordinátorom.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Potrebne zaslat "Životopis" na email email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie