custom-banner

Špecialista obchodu

16.04.2021 Rozhlas a televízia Slovenska
Miesto práce: Miesto práce: RTVS, Benediktiho ul. č. 5, Bratislava
Bratislava
Pozícia / odvetvie: Obchodný referent
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 - 1000 EUR
1000€ brutto (v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť základná mzda dohodnutá vyššie + variabilná zložka (odmeny)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

NÁPLŇ PRÁCE:
• zabezpečovanie kompletnej agendy krátkodobých a dlhodobých nájmov nebytových priestorov, nehnuteľného a hnuteľného majetku a pozemkov v RTVS, OZ SRo, príprava podkladov na rokovanie Rady RTVS
• stanovovanie cien za nájom nehnuteľného a hnuteľného majetku, cien za služby spojené s nájmami
• spracovávanie podkladov pre priznanie daní z nehnuteľností v RTVS, OZ SRo
• evidovanie nájmov, spracovávanie cenových prieskumov
• zabezpečovanie kompletnej agendy súvisiacej s poskytovaním služieb pre tuzemských a zahraničných klientov v RTVS, OZ SRo, krátkodobých nájmov priestorov, technických pracovísk,
• zabezpečenie vyhotovovania rozmnoženín zvukových záznamov a/alebo ich častí a/alebo textových dokumentov na nekomerčné/komerčné účely na požadovaný nosič, v el. forme pre tuzemských a zahraničných klientov
• vypracovávanie a/alebo zabezpečovanie vypracovávania rešerší zvukových záznamov na základe individuálnych požiadaviek klientov
• príprava a evidencia zmlúv, dodatkov, príloh, evidencia a spracovávanie objednávok a podkladov k fakturácii, spracovávanie splátkových kalendárov k obchodným prípadom, práca s internou databázou, vypracovávanie predbežných cenových kalkulácií
• zabezpečovanie kompletnej agendy súvisiacej s predajom práv /licencií/ zvukových záznamov a/alebo ich častí v OZ SRo na rôzne druhy nekomerčného a/alebo komerčného šírenia v tuzemsku aj zahraničí, príprava a spracovávanie licenčných zmlúv.

Benefity a ďalšie výhody:

Parkovacie miesta v areáloch RTVS
Športovo – relaxačné zariadenie v Liptovskom Jáne
Multisport karta
Masáže pre zamestnancov
Letný denný detský tábor
Celofiremné akcie, teambuildingy
Jazykové a profesné vzdelávanie
Intenzívna spolupráca s EBU
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
Príspevok pri narodení dieťaťa
Zamestnanecké kluby

V prípade záujmu o voľnú pracovnú pozíciu, nám, prosím, zašlite spolu s Vašim životopisom i motivačný list. Náš výberový proces pozostáva z viacerých krokov - výberových kôl. Na základe selekcie životopisov, resp. telefonickej predselekcie, budú pozvaní na osobné stretnutie iba vybraní kandidáti.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

POŽIADAVKY:
• Vzdelanie: stredoškolské vzdelanie s maturitou, VŠ - výhodou
• Bezchybný písomný/ústny prejav v slovenskom jazyku (expert) a anglickom jazyku (pokročilý), keďže kandidát bude komunikovať osobne, písomne a telefonicky v oboch jazykoch
• Počítačové znalosti: MS Office (Word, Excel, Outlook) – pokročilý
• Softvérové aplikácie PROVYS a HELIOS výhodou
• Zvládanie viacerých činností súčasne (multitasking)
• Časová flexibilita a zvládanie vysokej pracovnej záťaže
• Výborný time manažment (prioritizácia úloh, rýchle riešenie problémov atď.)
• Ochota vzdelávať sa
• Presnosť a precíznosť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Rozhlas a televízia Slovenska je inštitúcia s dlhodobou a nesmierne bohatou tradíciou. V roku 2016 sme v RTVS oslávili už neuveriteľných 90 rokov vysielania Slovenského rozhlasu a 60 rokov vysielania Slovenskej televízie.

RTVS spolu so svojimi regionálnymi štúdiami v Banskej Bystrici a v Košiciach tvorí jeden veľký mediálny dom, ktorý prináša svojim zamestnancom množstvo príležitostí realizovať sa a podieľať sa na tvorbe a vysielaní.

Uchádzačom zároveň ponúka široké spektrum pracovných pozícií od technických, kreatívnych, výrobných, spravodajských, publicistických, propagačných až po administratívne. Svojou dlhodobou históriou a jedinečným postavením na Slovenskom trhu predstavuje stabilitu a istotu pre všetkých zamestnancov.

Veríme, že každý jeden z nás prispieva k tomu, aby unikátny príbeh RTVS úspešne pokračoval ďalej. Ak sa chceš stať jeho súčasťou, pridaj sa k nám!

Oblasť pôsobenia:

Vysielanie televízie a predplatené programy televízie

Adresa:

Rozhlas a televízia Slovenska
Mlynská dolina
Bratislava
Slovenská republika
www.rtvs.sk

Kontaktné údaje:

Kariéra v RTVS
Mlynská dolina, Bratislava, 845 45, Slovenská republika