Obchodný zástupca pre predaj osiva

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    900 EUR
    Motivujúce ohodnotenie – 900 EUR/mesiac + odmeny z predaja, diéty (konkrétne platové podmienky budú upresnené na pracovnom pohovore)
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Pre nášho klienta, poľnohospodársku spoločnosť, ktorá predáva osivá viac ako 20 rokov, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Obchodný zástupca pre predaj osiva.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- Predaj osiva v SR
- Odborné poradenstvo zákazníkom

Požiadavky na zamestnanca:
- Stredoškolské s maturitou/nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie/vysokoškolské
- Znalosť poľnohospodárskeho odvetvia, prax v odbore
- Slovenský jazyk – Maďarský je vítaný
- MS Office - Microsoft Excel, Microsoft Word
- Vodičský preukaz - B
- Min. 2 roky praxe na pozícii obchodníka
- Dobré komunikačné schopnosti
- Orientácia v odbore
- Pozitívny prístup k práci

Ponuka:
- Zamestnanie v spoločnosti s perspektívnym rastom
- Práca na plný úväzok
- Práca vyžadujúca cestovanie
- Možnosť profesionálneho a osobnostného rastu
- Motivujúce ohodnotenie – 900 EUR/mesiac + odmeny z predaja, diéty (konkrétne platové podmienky budú upresnené na pracovnom pohovore)
- Služobný automobil, mobilný telefón, notebook
- Zaujímavé firemné benefity
- Miesto výkonu práce: podľa dohody
- Termín nástupu: podľa dohody

Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis. Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať.

Spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť! S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor!

Odpoveďou na tento inzerát súhlasím, aby spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ sro, so sídlom čižme 1289/7, Praha 2, spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 110/2019 Zb. A to až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vodičský preukaz:
    B