Vaša práca
je naším poslaním.

Zamestnáme vodičov VZV - Mzda až 1100 € mesačne - Práca v TRNAVE - Ubytovanie a doprava zabezpečené.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- vykládka kamiónov,<br />- nakládka kamiónov, <br />- zásobovanie skladu, <br />- riadenie vysokozdvižných vozíkov,<br /><br />-práca je v trojzmennej prevádzke

Ponúkaný plat

830 EUR

Upresnenie platových podmienok

830 € + crossdock prémia (80 €) + individuálna výkonnostná prémia ( až do výšky 185 €) + príplatok za nočnú

Benefity a ďalšie výhody

- individuálna prémia až do výšky 185€<br />- crossdock prémia 80€<br />- príplatky podľa zákonníka práce<br />- 13. plat <br />- možnosť záloh<br />- strava v jedálni (1,09€/obed) <br />- Ddoprava zo smeru: Galanta, Trnava, Senica, Šaľa, Hlohovec ... <br />- zabezpečené ubytovanie

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- skúsenosť s prácou VZV (platný preukaz W1 poprípade C)<br />- spoľahlivosť<br />- flexibilita<br />- ochota pracovať v trojzmennom režime <br />- dobrý zdravotný stav<br />

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie