custom-banner

Nová práca, nové auto! (Operátor v automobilke)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    850 - 1070 EUR
    Od 850 EUR/mesiac
    Mzda 1037 € (850 € základná mzda + 87 € príplatky za nočné + 100 € osobné ohodnotenie + nové auto už od 113 € mesačne, príspevok na benefity, príplatky za nadčasy, 13. plat, podiel na zisku, vernostná odmena)
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 20.3.2021

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
• Podieľate sa na výrobe nových vozidiel v prevádzke montáž
• Montujete jednotlivé diely do vozidiel
• Pracujete podľa pracovného štandardu
• Vykonávate údržbu 1. stupňa (drobné práce v rámci svojej zodpovednosti)
• Zabezpečujete poriadok na svojom pracovisku
• Podieľate sa na neustálom zlepšovaní

Benefity a ďalšie výhody:

• Nástupný termín dohodou
• Nástup priamo do kmeňového stavu
• Práca v 3-zmennej prevádzke od pondelka do piatku s možnosťou nadčasov
• Mzda 1037 € (850 € základná mzda + 87 € príplatky za nočné + 100 € osobné ohodnotenie + nové auto už od 113 € mesačne, príplatky za nadčasy, 13. plat, podiel na zisku, vernostná odmena)
• Mesačný príspevok na benefity od 194 € ročne (napr. na dopravu, lekáreň, kino...)
• Nové auto na leasing vrátane poistiek už od 113 € mesačne (bez počiatočnej investície)
• Odmeny za zlepšovacie nápady
• Príspevok do 3 % na doplnkové dôchodkové sporenie (s príspevkom zamestnávateľa)
• Bezplatné životné a úrazové poistenie
• Ubytovanie formou zdieľaného podnájmu, maximálne 6 ľudí v 1 byte
• Finančné sociálne výpomoci (pri narodení dieťaťa a pod.)

Informácie pre uchádzača:

Kandidáti absolvujú výberové konanie (testy manuálnej zručnosti, logické a matematické testy a osobný pohovor) v náborovom centre.

Všeobecne požadované znalosti:

• Základné alebo stredoškolské vzdelanie (výučný list, maturita) aj bez predošlých skúseností
• Skúsenosti vo výrobnom procese sú výhodou, technické znalosti v oblasti automobilov vítané
• Ochota a chuť pracovať na zmeny
• Spoľahlivosť a flexibilita, manuálna zručnosť
• Schopnosť rýchlo a pohotovo reagovať
• Motivácia a záujem o trvalé zamestnanie v PSA

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno